Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Metahistorická koncepce

17. 12. 2018

Tisk článku

Vážený pane Hample,

občas si na Protiproudu pročítám Vaše články. Na tento jsem si dovolila zareagovat.

Vaše teorie je zajímavá, ale pochybná. Ve světě přece existuje spousta příkladů degradace a bankrotů vlastníků kolosálních kapitálů. Stejně tak je mnoho příkladů, kdy se dostali k pohádkovému bohatství, světové proslulosti politikové, manažeři globálních korporací, kteří pocházeli z nízkých pater společnosti, kteří neměli možnost dostat kvalitní vzdělání.

Pochybných teorií, jejichž autoři ignorují konání Boha a Jeho odvěkého nepřítele-ďábla v našem světě, lze vytvořit nespočet. A všechny je spojuje jeden společný znak – jsou pochybné a nejsou nijak vědecky podložené, neboť teorie, aspirující být blízké k Pravdě, musí ovládat schopností předpovídat budoucnost lidské společnosti.

Věrohodné teorie, které jsou tohoto schopny, dosud nikdo nepředložil, tedy kromě unikátní koncepce ruského geniálního myslitele Daniila Andrejeva. Želbohu, u nás v Česku málo známého. Právě tato metahistorická koncepce neprotiřečí vědecky dokázaným faktům a je schopna předpovídat budoucnost.

Srdečně

Karpova


REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky