Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Jaký bude náš osud?

26. 7. 2017

Tisk článku

Srdečně zdravím pane Poledníku,

jakoby se čas zrychlil, nemám už ani moc možnost přečíst všechny články - ten dnešní se povedl, je výstižný a podložený fakty. Je zde ještě maličkost o které se málokdo zmiňuje. 820 km hranic s chalífátem, tedy volně prostupných hranic je stejně děsivé, jako snižování počtu původního obyvatelstva. Pokud bude pro původní obyvatele situace neúnosná, začnou odcházet a to především ti, kteří mají vzdělání a řídí nové technologie. A teď si představte, že odejdou tací specialisté, kteří odpovídají za bezpečnost jaderných elektráren! To je špička pyramidy, v každém průmyslovém odvětví je dnes nejdůležitější bezpečnost, neboť jak proces výroby tak jeho konzumace je dalším bezpečnostním rizikem pro celou Evropu. Myslím, že by tato problematika stála také za úvahu zmínit.

Ptáte se trefně - jaký bude náš osud? Když o těchto tématech mluvím s lidmi z venkova zjišťuji, že je to až tak moc nezajímá. Budou prý volit ANO. Babiš je pro ně favorit, protože donutil hospodské platit daně. Závist běžného občana se zdá být bezbřehá a nedohlédne dál než do vlastní kapsy. Pokud bude tedy venkov volit Babiše, jak to uhrajeme?  I když předpovězená budoucnost je slibná - státy bývalé Varšav. sml. se oddělí od západ. Evropy a budou si držet křesťanské hodnoty, může cesta k tomu být velmi těžká. I když někteří u nás již pochopili, že když tu nebudou migranti, budou k nám jezdit  evropané a to nejen na dovolenou. Kdyby se to vzalo za tento konec, mohli bychom zrušit průmysl, protože bychom se snadno a příjemně uživili na turistickém ruchu.

A ještě mě pobavila jedna věc - venkovští důchodci si spočítali, že když utratí svých 10 důchodů, odvedou na DPH tolik peněz, že si vlastně sami sobě prostřednictvím státu zaplatí 2 důchody. A přesto nechápou, že daně jsou extrémně vysoké a měly by se snížit. A přesto budou volit ANO, aby podpořili tvorbu dotací a inflační spirály.

Mějte se krásně a piště dál !

Celestina Hedvik


REKLAMA
REKLAMA

NEJČTENĚJŠÍ

Jen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou a muslimskou invazi. Proč se i Babiš a Zeman bojí Okamury? Vtáhneme za hradby koně? Stát, národ i rodiny v ohrožení

Jen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky