Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Je třeba také útěchy

18. 7. 2017

Tisk článku

Dobrý den, sleduji vaše stránky hodně dlouho, dokonce je často sdílím. Jsem křesťanka, věřím v Boha, Krista, oceňuji vaše duchovní zaměření v této ateistické společnosti. Ale co mě nenechává chladnou, co postrádám na vašich křesťanských stránkách? Pozbuzení pro nás. Sice šíříte pravdu, nicméně pravidelný čtenář musí po těch hrůzách ztrácet víru, nebo ještě víc "tápat".

Ano, šiřte pravdu, ale k tomu víc slova Boha,  povzbuzení! Vždyť my křesťané nejsme takoví pesimisté! I když je zle, máme Krista, Pannu Marii a hlavně Boha otce. Z Protiproudu jde někdy víc zla než dobra. A i když je třeba vše pravda, která je relativní, tak alespoň více dobrých zpráv, že nejsme sami, je s námi Otec. Tak prosím o víc pozitivity pro křesťany. ;-)

Děkuji za to, že jste.

Květa

 

Vážená paní Květo,

děkujeme za povzbudivá slova. Máte pravdu, nejsme místem, kde by člověk našel přespříliš útěchy. Vyjadřujeme se k dnešní době a ta je (v pozemském měřítku) pro křesťana opravdu bezútěšná. Pokusíme se polepšit a publikovat alespoň o těch nedělích občas pozitivněji vyznívající texty. Jako jsme to dělali v minulosti.

Mrzí nás, jestliže to působí, že z Protiproudu jde nějaké zlo. Vždyť my ho žádné nevytváříme. Pouze se snažíme napomoci orientaci v té dnešní džungli. A bylo by nezodpovědné natírat věci na růžovo. A samozřejmě se musíme také ohradit vůči vyjádření, že je pravda relativní. Patrně jste to myslela ještě nějak jinak, avšak takto jednoduše to napsat nelze. Pravda je jen jedna - a my křesťané bychom to měli vědět nejlépe.

Zachovejte nám přízeň a buďte veselé mysli.

Za redakci Protiproudu srdečně zdraví Ivan Poledník


REKLAMA
REKLAMA

NEJČTENĚJŠÍ

Jen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou a muslimskou invazi. Proč se i Babiš a Zeman bojí Okamury? Vtáhneme za hradby koně? Stát, národ i rodiny v ohrožení

Jen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky