Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Medžugorje

12. 6. 2017

Tisk článku

Manipulátoři a ohlupovatelé, páni Hájku, Semíne, Klausi, Štulo, Malý, Pospíšile a další,

čekám, asi marně, že pochválíte papeže za zpochybnění zjevení v Medžugorje, které bylo od počátku zpochybňované místním biskupem Zaničem a které posloužilo k nalákání lidí a k obohacení na jejich úkor.

Děkuji.

S pozdravem

Jaroslav Rejman

 

Vážený pane Rejmane,

pokud Vám jde o seriózní komunikaci, formulujte, prosím, své maily jinak.

Jistě, Medžugorje je s největší pravděpodobností falešné. Nemáme však potřebu ani prostor na vytrhávání těchto témat z kontextu a chválu papeže Františka za takovéto věci. A to z toho důvodu, že v rámci jeho katastrofálního pontifikátu a celkového současného vývoje v Církvi se jedná v podstatě marginalitu - drobnou epizodu, na níž bychom těžko postavili celé téma článku. Není vyloučené, že to v některém z budoucích zmíníme v patřičné souvislosti.

František je navíc natolik nekatolický papež, že i některé jeho správné kroky jsou mnohdy vedené zmatečnými - nikoli těmi správnými a zásadními - pohnutkami.

Za redakci Protiproudu zdraví Ivan Poledník


REKLAMA
REKLAMA

NEJČTENĚJŠÍ

Muslimové již zcela otevřeně vzkazují Evropanům: Jednoho dne to všechno bude naše. Století Velké výměny? Demografická sebevražda se prý blíží. Orbán a Wilders varují. Hůře než za morových ran či světové války

Muslimové již zcela otevřeně vzkazují Evropanům: Jednoho dne to všechno bude naše. Století...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky