Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Bažina polkla

16. 5. 2017

Tisk článku

Vážená redakce,

použiji vašeho výrazu "bažina otevřela chřtán, ale nepolkla" a dodám, že bažina polkla.

Děsivé na tom je, jaké mají dnes prostředky ke sledování lidí a schází jen nafilmovat to, co se děje kdekoliv a kdekomu pod peřinou.

Vůbec nejde o to, co Babiš říká, ale jde o to, co všechno zaznamenali. Pochopitelně, že už nejde o amatéry z redakcí, ale o profesionální státní firemní produkt, aplikovatelný na každého. Ano, toto je už totalita v nezkreslené podobě a až budou zrušeny papírové peníze, pak sklapne klec. Budeme žít jak laboratorní myši. Nic jiného nás nečeká.

Čili opakuji - nejde o to, co Babiš říkal, ale že tomu nahrávání věnoval někdo fůru času a státních peněz. Bažina, koučovaná Českou televizí se zahraničními odborníky a vyzbrojená Hightech, dokáže zázraky.

Koho ale volit? Tedy socany nikdy, protože jsou evidentně nebezpeční.

V. Vokoun


REKLAMA
REKLAMA

NEJČTENĚJŠÍ

Jen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou a muslimskou invazi. Proč se i Babiš a Zeman bojí Okamury? Vtáhneme za hradby koně? Stát, národ i rodiny v ohrožení

Jen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky