Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Zničení historické Evropy dle Kalergiho

15. 8. 2015

Tisk článku

Dobrý den,

vážená redakce Protiproudu. Ve čtvrtek jsem na vašich stránkách četl článek M. Semína, zabývající se současnou uprchlickou vlnou nebo spíše vlnami. Tento problém tak, jak je v článku popisováno, nabývá vskutku již téměř apokalyptických rozměrů a vážně znepokojuje obyvatele nejen u nás, ale v celé Evropě. Mainstream se nás sice snaží stále vytrvale a stále marně přesvědčovat, že hlavní světovou hrozbou je Rusko a nelegálních imigrantů je vlastně jen pár tisíc. Ti prý budou snadno integrovatelní a obohatí tu zkostnatělou evropskou společnost, ale téměř nikdo mu na tuto ideologii již nenaletí. Problémy s imigranty a zvláště pak s imigranty z afrických zemí se totiž již dotýkají, a to někde i poměrně brutálně, života obyčejných lidí. Je proto nepochopitelné, proč tento problém vrcholné orgány EU odmítají řešit a stále se sveřepě tváří, že vlastně o nic nejde. Připadá mně, že nečinnost vrcholných evropských politiků i politiků EU je snad záměrná a z jakého důvodu se snaží EU a vůbec celou Evropu destabilizovat, to opravdu nechápu. Snaží se snad vyprovokovat většinovou společnost k nějakého masovému odporu, aby následně měli důvod vyslat do ulic armádu a již tak okleštěné občanské svobody okleštit ještě více, aby tak měli pod kontrolou poslušné stádo občanů? Jinak skutečně nevím, proč s takovým bohorovným klidem hledí na davy uprchlíků přišlých odkudkoli, bezprizorně se toulajících po celém schengenském prostoru a znamenajících zdravotní i bezpečnostní rizika pro všechny Evropany. Dokáže mně někdo odpovědět na to, proč to politici zemí EU nechali dojít tak daleko a stále nic nekonají? Tohle má být ta sjednocená Evropa, Evropa vzkvétající, bezpečná a Evropa chránící národní zájmy členských států? To snad ne!

S úctou k vaší práci
Mgr. Jan Souček
Plzeň

 

Milý pane magistře,

myslím, že jste si na otázky, jež kladete, dokázal pohotově a hlavně správně odpovědět sám. Kdyby eurokomanči chtěli, masový příliv imigrantů z převážně muslimských zemí by byl již dávno zastaven. Dokážou-li to Australané, uměli by to i oni. Ale oni nechtějí. Plní totiž vizi jednoho z otců zakladatelů Evropské unie, zakladatele a prvního prezidenta Panevropy (jenž za prvního evropského prezidenta navrhoval Tomáše Garriguea Masaryka), Richarda Coudenhova-Kalergiho. Tento aristokratický kříženec rakouského Žida a Japonky toužil po tom, aby se sjednocená Evropa stala zárodkem globální federace, vzniklé spojením politických unií jednotlivých světadílů. Tato vize by byla stěží uskutečnitelná, pokud by evropskou politiku řídily zájmy jednotlivých historických národů. Sjednocená Evropa vyžaduje evropský lid, pro něž jsou historické evropské národy a jejich národní státy přežitkem. Proto má v budoucnosti mnohost národních identit nahradit identita jediná – „eurasijsko-negroidní“, vzniklá umělým promícháním ras, otevírajícím Evropu genetickému i ideologickému vlivu neevropských kultur a tradic. 

Zájem na zničení historické Evropy však nemají jen europeisté Kalergiho střihu, ale i globalisté na druhém břehu Atlantiku. Vyvolali revoluce arabského jara, a dnes jen s rukama v klíně – nejsou-li zrovna zaměstnáni dodávkami zbraní radikálním islamistům - pozorují, jak se Evropa hroutí pod náporem statisíců běženců. Kdyby si Evropa uchovala alespoň špetku své bývalé hrdosti (monopol na hrdost dnes zřejmě mají homosexuálové), zasazovala by se o to, aby se ty uprchlíky, jež se nepodaří vrátit do svých původních zemí, přerozdělovaly státy americké federace. Něco takového si však vazal dovolit nemůže.

Jsem velice rád, že Vám články na Protiproudu pomáhají rozpoznávat hrozby, jimž dnes čelíme a hledat cesty, jak se jim bránit. Srdečné díky za Váš dopis a pevně doufám, že nebyl poslední. Buďte s Bohem!

Michal Semín


REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky