Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Zabraňme adopci dětí pro homosexuály

2. 11. 2014

Tisk článku

Zdravím Vás,

v těchto dnech se bude opět projednávat a následně hlasovat o zákoně "adopce dětí pro homosexuály".

Chtěl bych Vás tímto poprosit o modlitební podporu a pokud možno i zaslání Vaší připomínky poslancům parlamentu ČR. Věřím, že čím větší množství těchto názorů, tím více se to může projevit do dalších praktických kroků. Níže v textu jsou uvedeny e-mailové adresy na jednotlivé poslance.

Za tímto účelem byl vytvořen leták, který by se měl dostat do rukou každému poslanci parlamentu ČR. Cílem je zamyslet se nad hodnotami, kterými se dnešní společnost ubírá. Jestliže budou poslanci o tomto zákoně hlasovat, tak je třeba odkrýt skutečnou pravdu o LGBT agendě.

Hlavním záměr LGBT agendy je především změnit pojmy a poměry ve společnosti. Pro LGBT je pojem otec a matka nepřípustný, takže po schválení tohoto zákonu budou učiněny okamžité kroky proto, aby se změnilo označení "otec" a "matka" na rodič 1. a rodič 2. Stačí se poučit ze scénáře konkrétních států, kde k tomuto legislativnímu kroku již došlo. Pod pojmem rodič si můžete představit jakékoliv sexuální zaměření, které LGBT označuje za oficiální sexuální orientaci (tzn. bisexuál, intersexuál, transsexuál, transgender, queer - zvláštní nezvyklá orientace (masochismus, zoofilie, apod.). Nemluvě o tom, že se otevírá možnost, k rodiči 1. a 2. připojit též, rodiče 3. až "x". Tudíž budoucí obraz rodiny bude možné vytvořit (co do počtu), jako neomezený společenský útvar.

Mnoho homosexuálů z LGBT agendy mají mimo jiné i pedofilní sklony. Což potvrzuje též skutečnost, že ve většině případů mají homosexuálové snahu přisvojit si chlapečka a lesby děvče.

Zde je podrobně zdokumentovaný případ, který se odehrál na Novém Zélandě, kdy dva homosexuálové s pedofilními sklony si "pořídili" dítě proto, aby jej později mohli sexuálně zneužívat. Zneužívali jej několik let, přičemž jej nabízeli k dispozici i jiným gay párům a pedofilům. Nakonec byli odsouzeni na 30 a 40 let odnětí svobody. Položme si otázku, kolik podobných případů doposud není odhaleno a kolik nových nastane, pokud bude v ČR schválen zákon o „adopci dětí pro homosexuály“?

video

Bůh Vám žehnej,

Václav


REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky