Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Exekutorská mafie

2. 11. 2014

Tisk článku

Dobrý den,

pravidelně čtu vaše články a souhlasím. Co se týká voleb, jsem přesvědčen, volby do sněmovny jsou manipulované na ústředí v Praze, kde se sčítají hlasy. Na komunální úrovni nevím, je mě stále záhadou že by někdo mohl volit např. Top 09 atd.

Chtěl bych vás upozornit na jeden paskvil naší vládní garnitury již zřejmě z minulosti, když jste vzpomínal domovní prohlídky politiků atd.

Tam alespoň bylo soudní povolení k domovní prohlídce, ale představte si, že soukromé mafie nejen, že dělají prohlídky bytů, ale klidně i vylamují dveře a vykrádají. Jmenují se "exekutorské úřady"- ovšem nemá to nic společného s jakýmkoli úřadem. Jedná se o soukromý byznys většinou odložených politiků, kteří si před časem takto "v zákonech" udělali jakési pofiderní změny, které jsou ovšem v rozporu se základní listinou práv a svobod.

Ptal jsem se advokáta jak to je a říkal, že by bylo zajímavé, kdyby někdo už konečně to postupně dohnal až k ÚS (ovšem ten nefunguje). Ptal jsem se na to i na státním zastupitelství, že je to v rozporu s Listinou, souhlasili se mnou, ale nic nepodnikli.

Bylo by alespoň zajímavé to více rozvířit a těmto mafiím přivřít kohoutek... 

S pozdravem

Šmoldas


REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky