Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Feminismus jako úderná pěst NWO: V Argentině zaútočily „čarodějnice“ na katedrálu. Máme video z jejich střetnutí s obránci víry

Feminismus jako úderná pěst NWO: V Argentině zaútočily „čarodějnice“ na katedrálu. Máme video z jejich střetnutí s obránci víry

12. 12. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud se vrací k nedávnému útoku „feministek“ na katedrálu San Juan Bautista v San Juan de Cuyo v Argentině

Feministické hnutí je stále agresivnější. Je známo, že režiséři Nového světového řádu (NWO) do něj vkládají velké naděje. Podobně do okultismu, jenž se jako lavina šíří skrze internet po celém světě. Toto soustavné úsilí začíná nést své hrozivé ovoce. Roubovávání dávných čarodějnických kultů na bojové neomarxistické skupiny plodí stále častěji otevřený teror, se zjevnou snahou vyprovokovat konflikt s „dávným nepřítelem“.

Feministicko okultní tlupy

Společným rysem feministických okultních tlup, je samozřejmě patologická nenávist ke všemu křesťanskému,  ke Katolické církvi zvláště. Stav pomatené mysli naplněné nenávistí ke kříži, vede tyto skupiny spojené přes facebook k „rázným“ akcím, jako nedávno v Argentině: 24. listopadu více než pět stovek zfetovaných feministek zaútočilo na katedrálu  San Juan Bautista ve městě San Juan de Cuyo.

Jejich řádění se postavilo několik desítek katolíků, kteří se přesile bránili vytvořením živého řetězu a modlitbami. Běsnění smyslů zbavených feministek nicméně nebralo konce a bylo zakončeno křepčením kolem ohně a upálením dřevěné mariánské sošky. Modlitby na rtech obránců přiváděly tyto novodobé čarodějnice do stavu totální hysterie. Zuřivě napadaly obraný řetěz před katedrálou a upadaly přitom do extáze. Stojí za to se na tuto v médiích neukazovanou tvář současného feminismu podívat. 

Podobné scény ale nejsou dnes ničím výjimečným ani v Evropě. Naše čtenáře jsme již několikrát informovali o útocích feministických skupin na katolické věřící ve Francii či o zničení pomníku obětem komunismu na Ukrajině. Za podříznutí kříže byli ukrajinské feministické revolucionářky souzeny a proto raději zamířily do Evropské unie, kde jim s radostí poskytl „azyl“ francouzský prezident Hollande. Sympatie k nim vyjádřili francouzští socialisté také tím, že jednu z jejich vůdčích osobností umístili na francouzskou poštovní známku.

Čtěte ZDE: Francouzská pošta vydala známku, která vyvolává veřejné pohoršení. Posvětil ji však prezident Hollande. Bude se za to zodpovídat? Jednou zcela určitě

Mediální feminismus

Současný feminismus rozkládá celou společnost, není to tedy jev, který by se týkal pouze žen a jejich často absurdních politických požadavků. „Akční“ feminismus nabral v poslední době nevídanou dynamiku a zcela ovládl liberálně levicová média po celém světě. Skandální metody, které by ještě poměrně nedávno působily extremisticky, jsou dnes přijímány jako součást hlavního mediálního proudu – a naopak: Odpůrci této novodobé formy čarodějnictví jsou vykreslováni jako nebezpeční netolerantní extrémisté a zapšklí náboženští fundamentalisté, kteří nechápou „pokrokové trendy“ moderní doby.  

Frontální útok

V lidské přirozenosti jsou zakódovány jisté hranice, které napomáhají tomu, aby člověk mohl žít dobrým životem. Tyto hranice byly do lidské přirozenosti vloženy samotným Stvořitelem. Feministická teologie Boha mimochodem neodmítá, ale pokládá Jej za ženu, což je vlastně dosti směšné. Možná jim ještě nikdo nesdělil že podstata Boha je duchovní, takže pochopitelně nemá žádné pohlaví, ani mužské, ani ženské. Jenže ono jde samozřejmě o něco jiného: Akcentování ženskosti Boha je ve skutečnosti spojeno s novopohanstvím, často i s kultem čarodějnic. Není na tom zhola nic nového.

Feminismus a s ním spojené ideologie jsou prostoupeny mixem marxismu, novopohanství a různými residui šamanismu či čarodějnictví. Pro někoho to může být k smíchu a mávne nad tím rukou. To však dělá chybu, protože netuší, že jde o velmi racionálně a soustavně pěstované podhoubí, které chce společnost nejen rozložit, ale především přetvořit. Proti lidské přirozenosti, proti Božímu řádu, proti naší dvoutisícileté civilizaci.

pp


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Pád Božích stánků: Dříve srdcem, dnes zátěží, urážkou či ostudou. Svatý František versus František. Vatikán má kancelář pro řízený zánik. Raději mešitu nebo noclehárnu? Stvořeny k povznesení i úpadku?

Pád Božích stánků: Dříve srdcem, dnes zátěží, urážkou či ostudou. Svatý František versus...

Dvojznačné svátky: Úspěch odvěkého nepřítele ve staré Praze. Oslavujeme teror? Lidská pýcha dosadila za Boha omezený rozum. Máme dávnou tradici intelektuální zkázy. I Luther pozdě litoval. Nebezpečí zasněžených hor

Dvojznačné svátky: Úspěch odvěkého nepřítele ve staré Praze. Oslavujeme teror? Lidská...

NEJČTENĚJŠÍ

Éra běsnícího lepšodavu: Geniální plán nebo zhroucení společnosti? Historicky unikátní situace. Trestáni všichni kromě zločinců. Nikdo si není jistý. Přímý přenos kolapsu Západu. Proč je dobře, že je tak rychlý?

Éra běsnícího lepšodavu: Geniální plán nebo zhroucení společnosti? Historicky unikátní...

REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky