Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Socialisté z TOP 09 a ČSSD po pražském puči: Mariánský sloup na Staroměstském náměstí nechceme! Stojí za šokující změnou postoje  Schwarzenberg a zednářské lóže?

Socialisté z TOP 09 a ČSSD po pražském puči: Mariánský sloup na Staroměstském náměstí nechceme! Stojí za šokující změnou postoje Schwarzenberg a zednářské lóže?

1. 7. 2013

Tisk článku

Václav Danda Co všechno je součástí tajné dohody mezi pražskou TOP 09 a ČSSD o vzájemné podpoře na magistrátu, se veřejnost bude dozvídat až z konkrétních kroků.

To, že již nic nebrání obnovení Mariánského sloupu na pražském Staroměstském náměstí, bylo dobrou zprávou letošního roku. Zdálo se, že mnohaleté úsilí českých a exilových vlastenců a katolíků, kteří o obnovu Mariánského sloupu usilovali od roku 1990, konečně vydalo své plody.

Socha panny Marie  je již připravena několik let na provizorním železném soklu u Týnského chrámu. Samotný sloup byl s velkou slávou přivezen až z Indie. Všechna patřičná povolení k výstavbě byla shromážděna a úsilí Společnosti pro obnovu Mariánského sloupu bylo konečně korunováno úspěchem, když bývalá Rada hlavního města Prahy přijala usnesení o podpoře stavby Mariánského sloupu.

pp

Čtěte ZDE: Jen málo událostí v moderní historii českého státu je obestřeno tolika nepravdivými mýty. Jako stržení Mariánského sloupu v Praze.

Obnovu sloupu už nic kromě revoluce nezastaví 

Mnohé možná překvapilo, že to byla rada složená z tzv. kmotrů ODS a tzv. „slušňáků“ z TOP 09, ale Bůh si někdy vybírá ke svým záměrům i duše velkých hříšníků.

Zdálo se, že již nic nemůže ohrozit slavnostní započetí stavby, a Praha konečně odčiní zločin, kterého se 3. listopadu 1918 dopustil rozvášněný dav vedený žižkovskými socialisty pod taktovkou anarchokomunisty Františka Sauera. Smyčku kolem krku Svaté panny tehdy podle pamětníků uvázala mladičká socialistka Milada Horáková, které o třicet let později uvázali smyčku kolem krku komunisti.

pp

Čtěte ZDE: Mariánský sloup a potopa

A revoluce přišla

Jediný způsob jak zastavit obnovu Mariánského sloupu bylo smetení stávající městské rady a její nahrazení někým, kdo by stavbu dokázal zastavit.

Stalo se. Z mnoha příčin nepochopitelný puč, ke kterému sáhla pražská TOP 09, v tomto světle získává mnohem jasnější kontury. Zejména když po jednání mezi zastupitelskými kluby ČSSD a TOP 09 o podpoře jednobarevné rady TOP 09, vydaly obě strany v prvních hodinách po jednání dne 13. června následující prohlášení:

„Obě strany (TOP 09 a ČSSD) se shodly, že by se skokově nemělo zdražovat jízdné v MHD a neměl by se obnovovat Mariánský sloup na Staroměstském náměstí.“

V oficiálním komuniké zmínka o sloupu chybí

Bod o obnově Mariánského sloupu byl potom později v oficiálním komuniké vypuštěn. Byl totiž převeden do tajné části dohod, která každé takové jednání provází.

Zdá se, že těmto sílám temnoty, které u nás strana „knížete z Bilderbergu“ a socialisté představují, se podařilo protentokrát obnově sloupu zabránit. Bitva však teprve začíná a bude zajímavé všímat si, kudy povedou bojové linie.

Co vedlo TOP 09 k obratu, který popřel vše, co k tomuto zásadnímu – nikoli jen symbolickému aktu – tato strana říká? Především je třeba si uvědomit,  že jde o uskupení vedené významným svobodným zednářem a pravidelným hostem Bilderbergských setkání Karlem Schwarzenbergem.

Doporučení zednářů zní jasně: Sloup nebude

Již několikrát jsme se na stránkách Protiproudu zabývali nepřátelským vztahem svobodných zednářů ke katolické církvi. Snahy o její zničení vedou přes její ovládnutí – infiltrací do katolických struktur. Právě socha panny Marie stojící v samém středu Evropy na Staroměstském náměstí byla velkým duchovním symbolem, bránícím po staletí duchovní křesťanské kořeny Evropy před vlivem sil temnoty. A to bylo zednářům pochopitelně trnem v oku.

Zdá se, že těmto silám temnoty, které u nás strana „knížete z Bilderbergu“ a socialisté představují, se podařilo protentokrát obnově sloupu zabránit. Bitva však teprve začíná a bude zajímavé všímat si, kudy povedou bojové linie a jak se k celé věci postaví představitelé katolické církve. Budou mlčet tak jako dosud, nebo se konečně postaví zlu v tváří tvář?

Pro lepší pochopení celé problematiky vztahů mezi zednářskými lóžemi a katolickou církví přinášíme videozáznam přednášky doktora Radomíra Malého, který se touto problematikou  dlouhodobě zabývá.

 pp


Tagy článku

Doporučujeme

Nový kurs Františkovy Církve: Animismus a pohanství. Co přinese Amazonská synoda? Dialog s duchy namísto posvátné nauky. V souladu se všemi zvrácenými ideologiemi naší doby. Bergogliova mantra

Nový kurs Františkovy Církve: Animismus a pohanství. Co přinese Amazonská synoda? Dialog...

Dílo zkázy pokračuje: Amazonská pohroma se blíží. Boží dopuštění? Na programu je odstoupení od víry. František se činí beze strachu. Ani umírnění a poslušní to již nemohou vydržet. Dopis schválený nebesy

Dílo zkázy pokračuje: Amazonská pohroma se blíží. Boží dopuštění? Na programu je odstoupení...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky