Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zachytili jsme list z nedaleké budoucnosti: Spis „Mařka“ list 1 k nám propadl škvírou v temném časoprostoru Světlých zítřků.
Popisek: Otroctví EU | Autor: Ondřej Höppner

Zachytili jsme list z nedaleké budoucnosti: Spis „Mařka“ list 1 k nám propadl škvírou v temném časoprostoru Světlých zítřků.

15. 6. 2013

Tisk článku

Michal Fraiman Přestože jde o jeden z banálních osudů našich dětí a vnuků, přinášíme jej jako náš příspěvek k oslavám deseti roků od úspěšného referenda o přistoupení české republiky k EU.

Životopis

formulář EUSO 25 – 11 – 34 – EEA-762/2A

Jmenuji se Aneta Novacek.

Narodila jsem se 1.4. 2012 v Evropské unii, Správní obvod 25 (tehdejší Česká republika)

Vyrůstala jsem v neutěšených poměrech. Moji rodiče byli heterosexuálové a doma se mluvilo česky. Neměla jsem přístup ke kvalitnímu vzdělání. Rodiči mi nutili podřadnou literaturu, typu genderově neakceptovatelné Němcové, filozoficky neukotveného Čapka a dokonce šovinisticky národoveckého Jiráska.

Otec byl novinářem a přispíval do podvratného internetového magazínu. Po ustavení Evropského úřadu pro regulaci internetu byl tento magazín zrušen, otec však své rozvracečské činnosti nezanechal, za což byl po zásluze potrestán. V současné době si odpykává trest odnětí svobody za prokázání trestného činu Popírání významu Evropské unie. Dík milosti udělené Předsedkyní Nejvyšší komise Správního obvodu, Eminencí JUDr. Lenkou Bradac unikl trestu smrti, který pro něj žádalo 99 bruseláků.

Při domovní prohlídce byly bohužel zjištěny závažné skutečnosti, které posléze vedly i k odsouzení mé matky: Náš dům byl označen propadlým energetickým štítkem a okurky nalezené v kuchyni byly nadměrně zakřivené. Věřím, že během deseti let v pracovním táboře matka pochopí závažnost svých provinění a bude jí umožněn návrat do našeho společenství.

Bratr Egmont Ramirez Novacek nešel ve stopách našich rodičů. V 18 letech se dal k Euroarmádě a účastnil se bojů ze územní celistvost ve správních obvodech 17, 19, 21, 18 ale i 25, kde by raněn v bitvě o Eurožmitál. V současnosti pracuje v Úřadu pro názorovou prevenci a má na starost odposlouchávání domácností v celém Sektoru 1, dříve Praha.

Studiem na Fakultě genderových studií Havlovy univerzity, bych ráda i já odčinila provinění svých předků a zařadila se tak do společenství slušných občanů

Aneta Novacek (Elektronický europodpis)     

Spis „Mařka“, list 2

Připsáno na obálce rukou

Mařko, ty mladý už dneska nevěděj co by. Tohle sepsala naše milostslečinka, že ji huba nebolí. Nás ještě učili cti otce svého, i matku svou, parchanti. Vodnes to na tu unyverzytýdu, dřívějc to byla Karlova. A staf se něgdy u mňe, starej uvařil pivo, představ si ze chmele!

Spis „Mařka“, list 3

Pokyn vyšetřovatele

-  ustavit osobu „Mařka“

-  zahájit odposlouchávání bytů: žadatelka, bratr, příbuzní do 3. kolene

-  vzhledem k podezření na porušení části 4 Tr.zák. (trestné činy proti EU) není povolení potřeba

Připsáno rukou:

Kadle, staf se někdy ve skladu. Minulej tejden zme zabavili celej karton ferneta, ještě předválečnýho.

Jura

pp


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Kristus vstal z mrtvých: Realita, za kterou stojí dát život. Kdo zůstal věrný Pravdě? Radost a zároveň strach. Kolik žen šlo vlastně ke hrobu? Nesrovnalosti důkazem autentického &quote;zpravodajství&quote;. Radujme se!

Kristus vstal z mrtvých: Realita, za kterou stojí dát život. Kdo zůstal věrný Pravdě?...

Velký pátek: Nelze pochopit jeho smysl, jestliže... Trvale přítomná oběť. Eroze a hniloba uvnitř chrámů. Otázky se vkrádají. Mohl nás vykoupit méně drasticky? Klíčové poselství pro dnešek. Máme dva dny

Velký pátek: Nelze pochopit jeho smysl, jestliže... Trvale přítomná oběť. Eroze a hniloba...

NEJČTENĚJŠÍ

Hoří symboly: Přicházejí horší časy. Ale proč zrovna Notre Dame tak vadí? Psát o vlastní zkáze není politicky korektní. Frantíci mají ty nejlepší vyšetřovatele. Džihád za našimi humny. Nikdy není pozdě, dokud…

Hoří symboly: Přicházejí horší časy. Ale proč zrovna Notre Dame tak vadí? Psát o vlastní...

REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky