Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Kondom nové generace aneb jak si vyrábíme homosexuály
Popisek: Dětí jako smetí | Autor: Žertovná koláž/Ondřej Höppner

Kondom nové generace aneb jak si vyrábíme homosexuály

8. 4. 2013

Tisk článku

Filantropičtí manželé Gatesovi dají sto tisíc dolarů tomu, kdo vymyslí „kondom nové generace“. Ten by měl podle zadání jejich nadace zvýraznit potěšení z jeho použití a tak přispět k jeho pravidelnému užívání.

Gatesův sponzorovaný prezervativ má mít snadnější aplikaci, nový typ obalu a také obsahovat vysvětlení, překonávající místní kulturní bariéry, kladoucí promiskuitnímu chování překážky. „Praktikující katolička“ Melinda Gatesová jistě nespí při pomyšlení na rostoucí počet HIV pacientů v Africe i jinde ve světě a proto svým humanitárním džihádem hodlá přispět k jejich dalšímu rozšíření. Je totiž nesporným faktem, že pohlavní nemoci se nejméně šíří tam, kde se praktikuje pohlavní zdrženlivost a manželská věrnost. Naopak tam, kde dostávají přednost kondom a jiné antikoncepční prostředky, umožňující nezávazný sex, nebezpečí nákazy roste. Kondom však není jen snadným přenašečem chorob, jeho dopad je daleko ničivější. Spolu s pilulkou před či po, jejichž účinek je zpravidla abortivní, přispívá pánská guma k utvoření mentality „rozkoše bez rizika“. Tento model sexuálního chování se postupně promítá i do jiných rovin lidského života. Již i vědecký a mediální mainstream připouští, že ne každá permisivní novota rozšiřuje prostor svobody a lidského štěstí.

Kondom škodí lásce

Kondom a jeho antikoncepční soudruzi jsou však na prvním místě útokem na manželství a rodinné soužití. Oddělením pojivé funkce sexu od aspektu plodivého dává křídla manželské nevěře a rozmanitým sexuálním experimentům. Kondom říká o nechtěně počatém dítěti, že je zlem. Úmyslně neplodný sex je obrácený do sebe, k výhradně tělesnému a citovému uspokojení souložníků. Tím je dalece vzdálen od lásky, neboť ta je spojena nejen se vzájemným sebedarováním, ale především s ochotou přinášet oběti. Sterilní sex popírá primární účel sexuality – potomstvo. Společnost, odmítající děti, ovšem nemůže přežít. Žije pouhou přítomností v duchu carpe diem.

I proto se dnes neumíme vzepřít náporu homosexuálů. Zjevná protipřirozenost homosexuality přestává mnohé přirozeně orientované pohoršovat právě proto, že i oni přistoupili na myšlenku, že dobrý sex je možný i s úmyslným vyloučením početí. Je-li sex jen o tělesném potěšení, proč jej omezovat pouze na osoby opačného pohlaví? Není-li smyslem manželství rodina, proč odpírat homosexuálům společenské uznání jejich citového vzplanutí?

Mít děti je kontrarevoluční

Kondom je revoluce, a proto opravdový protiproud nebude možný bez kontrarevolučních manželů, jejichž představa o rodině, její velikosti či výchově a vzdělávání dětí, vzbuzuje u kondomáckých generací v lepším případě shovívavý úsměv, v horším případě neskrývaný odpor, předznamenávající ochotu k případnému pronásledování. O vítězi je však předem rozhodnuto už proto, že voliči sterilního sexu volí s ním i vlastní zánik. Bez potomků prapor revoluce daleko nedonesou.

 

Michal Semín


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Dílo zkázy pokračuje: Amazonská pohroma se blíží. Boží dopuštění? Na programu je odstoupení od víry. František se činí beze strachu. Ani umírnění a poslušní to již nemohou vydržet. Dopis schválený nebesy

Dílo zkázy pokračuje: Amazonská pohroma se blíží. Boží dopuštění? Na programu je odstoupení...

OSN: Výbor pro legalizaci mučení. &quote;Regulace&quote; odmítání potratů pro charakterní lékaře. Kam až zajde satanská logika? Perverze Božích odpůrců. Je prý skvělé trhat děti na kusy a upalovat je. Pohanství v rauši

OSN: Výbor pro legalizaci mučení. "Regulace" odmítání potratů pro charakterní lékaře....

NEJČTENĚJŠÍ

Tragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Volby? Nikdy! Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?

Tragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Volby? Nikdy!...

REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky