Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Havlistický výsadek v katolické církvi: Biskup Václav Malý v roli ďáblova advokáta. Místo oltáře „žehlící prkno“. Směřují „modernističtí“ biskupové k popření Boha?

Havlistický výsadek v katolické církvi: Biskup Václav Malý v roli ďáblova advokáta. Místo oltáře „žehlící prkno“. Směřují „modernističtí“ biskupové k popření Boha?

20. 9. 2014

Tisk článku

Ladislav Malý signatář Charty 77 a katolický aktivista se zamýšlí nad rolí některých významných církevních představitelů nejen v současné válečnické protiruské hysterii

V pátek 12. září pan monsignore Václav Malý, pražský světící biskup katolické církve, v Českém rozhlase horoval pro agresívní politiku sionisticko-amerických jestřábů v krvavé válce na Ukrajině. Vehementně se zastával tzv. sankcí pro Rusko, ekonomického postihu různých ruských oligarchů, jejichž peníze v evropských bankách by se prý – podle monsignora – měly „zmrazit“. Snad do té doby, než oligarchové dostanou „rozum“, tj., až svrhnou samotného čerta na trůnu, Putina.

pp

Pro nás, prosté katolické věřící, je to další z mnoha důkazů, že současné vedení Církve v Římě, ale i v církevních diecézích nejen České republiky, vedou nezodpovědní dobrodruzi, kteří se stali součástí aparátu lžidemokracie a své věřící ovečky mají jen jako stafáž. Pak ale takoví biskupové, parazitující na věřících, jsou k ničemu. Neříkám nic nového, když tvrdím, že oni, biskupové, by měli stát v čele boje proti současnému zlu ve světě, nikoliv být součástí tohoto zla. Církev má přece proti zlu bojovat, nikoliv se ustrašeně krčit kdesi v koutku - neříkám já, ale Písmo svaté. A jak se chovají naši páni biskupové?

Sankce jsou k ničemu           

Cožpak pan biskup neví, že jakékoliv ekonomické sankce proti takovému ekonomickému obru, jakým je ruská ekonomika (ve světovém žebříčku na osmém místě), jsou naprosto k ničemu? Že hospodářské sankce Západu proti Rusku jsou kontraproduktivní, a nakonec se vymstí právě zemím se slabší ekonomikou, jako je Česká republika?

Zednářům vadila v církvi tradice, tak ji jednoduše na základě „vědeckého bádání“ pomocí historicko-kritické metody, odsunuli do pozadí, přestalo se o ní mluvit, protože byla údajně podmíněna dobou, kdy vznikla. Kdo se tuto tradici snaží v současnosti aspoň trochu věřícím přiblížit, tak je katolický fanatik a náboženský extrémista!

Po druhé světové válce, když v roce 1948 se v Československu dostali k moci bolševici a provedli do té doby bezprecedentní tzv. znárodnění, Západ také uvalil na bolševiky sankce a jisté komodity k nám zakázal exportovat. Výsledek? Naše ekonomika šla dál, a co bylo za devizy nutné koupit, stejně nám prodali kapitalisté skrze tzv. třetí svět, přesně podle Leninovy teze: Kapitalista nám prodá i ten provaz, na kterém nakonec bude viset!

Směšné byly i sankce proti Kubě, tenkrát „ostrovu svobody“. A teď vidíme, že komunistická Kuba a severní Korea nejen že sankce Západu přežily, ony přežily i samotnou říši zla, jejich učitele Sovětský svaz, a dodnes jsou tyto dvě země s tuhým bolševickým režimem stále životaschopné. Čili opět byly sankce naprosto pro kočku.

Ostatně se domnívám, že pan světící biskup V. Malý tohle dobře ví, ale musí držet basu se svými zakonspirovanými kolegy, proto do éteru říká věci, kterým sám ve skrytu duše nevěří.

pp

Čtěte ZDE: Satanova ofenzíva: Hlavní trik spočívá v tom, že chce přesvědčit o své neexistenci. Jeho dílem je i globální šíření islámu. Hodina úspěchu: Veřejná oslava ďábla i hříchu

Čtěte ZDE: Proč je papež František ateistickými médii a zednáři v Církvi tak milován? Upřímně chce dokončit zkázu Petrova stolce. Zde je šest klíčových bodů Bergogliovy revoluce

Jak na islám?

V minulých rozhovorech v Českém rozhlase náš pan biskup zase plédoval pro reformu islámského náboženství. Po vzoru nechvalně známého procesu, jenž v Evropě proběhl během 17.- 18. století a který intelektuálové zpětně pojmenovali „osvícenství“. U tohoto výrazu je nutné použít uvozovky, neboť jde o totální zatemnění lidských mozků; lidstvo si už na tu lež natolik zvyklo, že nikdo proti tomuto označení doby – jež se řadí svými zločiny po bok komunismu a nacismu – neprotestuje. Na něco takového mohli přijít jen židovští intelektuálové odkojení Kabalou, a jejich učedníci z řad gójů v zednářských lóžích. A právě podobné „osvícenství“ by náš pan biskup rád viděl i u islámu, a moc lituje, že dosud po něčem takovém v islámských zemích není ani vidu ani slechu.

            „…korán je muslimy vnímán jako zjevené boží slovo skrze Proroka Mohameda. To tedy v jejich pojetí není lidské slovo, ale přímo tedy boží slovo. To je neoddiskutovatelné“, říká pan biskup Malý. Tedy nikoliv, aby biskup katolické církve uvedl na správnou míru slova jejich „proroka“ Mohameda a řekl, že jde o falešné náboženství, ale pro pana biskupa jsou slova lžiproroka Mohameda neoddiskutovatelná!

pp

Čtěte ZDE: Otázka nejen na neděli: Jak má Církev doopravdy vyjít z „Halíkova ghetta“? Lze žít jako katolík mezi pohany? A co z toho může mít  dnešní „český pohan“?

Čtěte ZDE: Ukřižovaný papež

Revize tradic?

Pan biskup Malý dále uvažuje nad Koránem: „…zásadní požadavek je revize tradic. Tradice znamená v islámu výroky a činy Proroka Mohameda. A zároveň také jistá revize výkladu koránu. A právě tyto výklady, tato objasňování určitých částí koránu, ta vznikla během celých staletí a stala se pevnou součástí pro orientaci muslimů. A často tyto výklady jsou postaveny na roveň samotného koránu.

Jak víme, ale výklady, to už nese pečeť tedy také člověčiny. A tady je požadavek, aby na tyto výklady koránu a na tyto tradice, to znamená, ty tradované výroky a činy Mohameda, které nejsou tedy součástí koránu, posvátné knihy jako takové, aby byly zkoumány takzvanou historicko-kritickou metodou, a to je tedy něco opravdu revolučního. Protože, co to znamená historicko-kritická metoda? Že určitý výrok, určitý výklad vznikne za jisté konkrétně dějinné situace, že je to reakce na nějaký podnět na nějakého člověka, na nějakou situaci. A tady právě dochází tedy k tomu požadavku, aby byly zkoumány tyto tradice touto metodou.“, říká pan biskup v Českém rozhlase.

pp

Čtěte ZDE: Satanova doktrína aneb vliv svobodného zednářství na současnou politiku

Čtěte ZDE: Na programu je katolická kontrarevoluce

Z kazatelny metodicky proti Bohu

A máme tady parádní odhalení metody, jak se pracovalo na II. Vatikánském koncilu a zejména po něm! Přesně to se stalo v 60. letech XX. století v Římě, a následky neseme dodnes. A jak kruté jsou následky pro samotnou katolickou církev, je známo každému věřícímu katolíkovi, pokud jeho mozek není dokonale zatemněn žvaněním o lásce a dobročinnosti. Na slovech pana biskupa Malého je krásně vidět, co by Židé a zednáři nejraději přichystali pro náboženství islámu – duchovní kastraci, podobnou té, kterou prošla katolická církev. Nejdříve ale budou muset islám infiltrovat svými zákeřnými a jedovatými myšlenkami, chytit se někde na univerzitě a odtud islám ideově podkopávat.

Zednářům vadila v církvi tradice, tak ji jednoduše na základě „vědeckého bádání“ pomocí historicko-kritické metody, odsunuli do pozadí, přestalo se o ní mluvit, protože byla údajně podmíněna dobou, kdy vznikla. Kdo se tuto tradici snaží v současnosti aspoň trochu věřícím přiblížit, tak je katolický fanatik a náboženský extrémista!  A věřící ovečky, navyklé na falešnou poslušnost a nemístnou pokoru, pomalu zapomínají, že byla kdysi nějaká katolická tradice.

Totéž se v budoucnu stane i s katolickým dogmatem; i o něm se v homiliích kněží pronášených od ambónu věřící nic nedozvědí. Proto mají věřící v hlavách takový zmatek, že nevěří v základní věroučné pravdy, jako je peklo a očistec; není jim jasná Kristova nekrvavá oběť vysluhovaná knězem na – bohužel – nikoliv oltáři, ale „žehlicím prknu“, tedy na tzv. obětním stolu. A tak bychom mohli pokračovat. A nakonec přijde doba, kdy – podle historicko-kritické metody – biskupové katolické církve přijdou na to, že vlastně žádný Bůh není, že to byl jen výmysl lidí v tehdejší době, která nebyla tak pokroková a neznala současné vědecké metody… 

pp


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Na prahu Adventu: Přemýšlejme o posledních věcech. Očistec není stav, ale místo. Přímluvami pomáháme jim i sobě. Mohou se zemřelí vracet mezi živé? Adepti spásy v očistném ohni. &quote;Nábor&quote; je stále otevřen

Na prahu Adventu: Přemýšlejme o posledních věcech. Očistec není stav, ale místo. Přímluvami...

Vhodil jsem modly do Tibery: Obrana křesťanství papeži navzdory. Nešli jsme spát a šli jsme do kostela. Čin mladého muže inspiruje. S Vatikánem cesta ke spáse nevede. Je čas na hrdinství

Vhodil jsem modly do Tibery: Obrana křesťanství papeži navzdory. Nešli jsme spát a šli...

NEJČTENĚJŠÍ

Nepoučitelní kolaboranti: Bruselské kladivo Babiše nezabije. Pehe chce boje v ulicích. Autoerotické orgasmy Kavárny. Proč asi Trikolóra stoupá a ODS zaniká? A která prasata jsou si rovnější?

Nepoučitelní kolaboranti: Bruselské kladivo Babiše nezabije. Pehe chce boje v ulicích....

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Facebook Protiproud.cz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky