Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Chcete zvládnout podzimní chřipky léčivými bylinkami? Pak jste nepřáteli evropského „Ministerstva pravdy a lásky“. A jak se bránit důsledkům „bylinkové krize“?

Chcete zvládnout podzimní chřipky léčivými bylinkami? Pak jste nepřáteli evropského „Ministerstva pravdy a lásky“. A jak se bránit důsledkům „bylinkové krize“?

Léčivá síla přírody – nejlevnější a nejlepší „léčivo“, na jaké zatím lidská civilizace připadla. Ve srovnání s průmyslově vyráběnými chemickými preparáty mají byliny, houby a další přírodní léčiva mizivé procento nepříznivých vedlejších účinků. Jsou prověřené tisíci let zkušeností lidského druhu, levné a funkční. Všechny tyto vlastnosti jsou pochopitelně trnem v oku farmaceutickému průmyslovému molochu. To je hlavní důvod smrtící smyčky absurdních předpisů, která se v posledních letech kolem bylinek stáhla. EU se staví k pacientům s arogancí samozvaného vládce nad životem a smrtí: Žádné byliny! Běžte k doktorovi!

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nebyla nalezena žádná položka ...
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky