Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Václav Klaus odpovídá neomarxistovi a zelenému fanatikovi Janu Kellerovi: Nemáte rád lidi!

Václav Klaus odpovídá neomarxistovi a zelenému  fanatikovi Janu Kellerovi: Nemáte rád lidi!

Názory extrémně levicového a navíc zeleného, což je ale vlastně totéž, ideologa (skrývajícího se za profesi sociolog) už dlouhá léta nečtu a nekomentuji. Považuji to za zbytečné a nevěřím, že by to mohlo mít – u něho – nějaký efekt.

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
trochu mě Klaus překvapil.  (Aleš Novák)
01.08.13 12:40
svoboda rozhodování o počtu mých dětí je neoddiskutovatelná, žádná "prorodinná" opatření tuhle přirozenost zásadně neovlivní. "Vymírání druhu" je naprosto normální součást přírodního koloběhu, Klausovy rádobyvlastenecké poznámky jsou tentokrát tak trochu vedle.
RE: trochu mě Klaus překvapil.  (Ctirad Bednář)
01.08.13 23:36
Ohledně "svobody rozhodování (řečeno tradičním slovníkem "svobody volby") s Vámi bude jistě každý konservativec souhlasit, volba však může být moudrá - nebo hloupá....

"Vymírání druhu" se týká především druhů nemocných, slabých, bez vůle k životu, prostě těch, které neobstojí v konkurenci s druhem zdravějším, silnějším. V každém druhu (pojem "národ" bude teď jistě přesnější) jsou jedinci silnější, zdravější, a naopak ti slabší. Ideologie pana Kellera je patologická, proto k ní inklinují slabí jedinci bez vůle k životu a bez vůle život předávat dál. Václav Klaus jako silný jedinec energicky přitakávající životu se vlastenecky obrací k zdravému jádru národa, které vymřít nehodlá.

Vy máte svobodu volby. Tu Vám nikdo nebere.
RE: trochu mě Klaus překvapil.  (Aleš Novák)
02.08.13 12:26
však taky jsme slabší a nemocný druh...přistěhovalci nás můžou snadno převálcovat svou porodností, cikáni svou vynalézavostí ve vztahu k sociálnímu systému...jim se děti vyplatí - jsou zdrojem dávek. Jak dlouho asi takový systém může fungovat?
02.08.13 13:40
Systém je špatný a k logice věci patří otázka, kdo jej tak nastavil a z jakých důvodů. Možnosti jsou dvě: systém byl nastaven špatně, protože pověřeni byli nešťastnou shodou okolností lidé nekompetentní. Tato možnost mi připadá jako velmi nepravděpodobná, neboť příliš velké množství politických rozhodnutí překročilo hranice idiocie a je statisticky vyloučené, aby se takové množství mentálně retardovaných jedinců mohlo náhodně nacházet na tak malém prostoru (např. v parlamentu). Druhá možnost je, že za vším je od počátku zlý úmysl. Diverze s cílem zmocnit se území našeho státu (potažmo Evropy či celého světa) s co nejmenšími náklady, tedy pokud možno bez války.

Takové záškodnické činnosti by pak přesně odpovídaly snahy jako např. natahat k nám co nejvíce přistěhovalců (a tím oslabit schopnost původních obyvatel se proti nepříteli semknout) či pomocí agendy tzv. lidských práv posilovat veškeré skupiny, které mohou nějakým způsobem rozvracet pořádek. Důležitou roli přitom samozřejmě hraje ideologie servírovaná nám masmédii, která tak či onak podlamuje sebedůvěru Čechů a snaží se jim vsugerovat pocit národní méněcennosti ("jsme slabší a nemocný druh"), která je zaměřená na propagaci života bez dětí a jejímž důsledkem pak je ono kýžené vymírání národa.
RE: trochu mě Klaus překvapil.  (Aleš Novák)
02.08.13 13:55
nevztahujme označení "vymírající druh" jen na českou kotlinu. Týká se to celé "vyspělé civilizace" bělochů v Evropě i USA. Celková rozmazlenost vysokou žovotní úrovním a měkkým polštářem sociální sítě ve spojení s plíživým proaszováním "lidských práv" (postřehl jste, že po zrušení trestu smrti se začíná debatovat o tom, že i doživotní trest je nehumánní?) vede k degeneraci.
Historie se opakuje - starověký Řím zanikl taky díky "vymoženostem", které přinesl tehdejší relativní blahobyt. Proto nepoužívám "vymírání druhu" jako výraz cynického přístupu, spíš ho chápu jako přirozené stádium, uvolnění místa pro něco dalšího...
02.08.13 14:23
Máte pravdu, netýká se to jen nás. Lidé už si všímají, že kdosi vyhlásil válku "bílému heterosexuálnímu muži". Ale nemluvil bych o vymírání, dokud existují činorodí lidé jako např. v redakci Protiproudu. Není ještě všem dnům konec. Však taky čemu dalšímu bychom měli uvolňovat místo? Jaká civilizace by nás měla nahradit? Cikánská? Homosexuální? Neomarxistická?
01.08.13 23:39
Svoboda volby - mám na mysli "svobodnou vůli".
Děkuji panu presidentovi.  (Ctirad Bednář)
30.07.13 21:57
Jsem rád, že po všech těch mediálních útocích nezahořkl a stále bojuje za vlast a za svobodu.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky