Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Kouřová clona zvaná virus Zika: Co se skrývá v temném pozadí brazilských událostí? Děti bez mozku? Gates a farmaceuti si jistě mnou ruce. Může za to superkomár, nebo je vše jinak?

Kouřová clona zvaná virus Zika: Co se skrývá v temném pozadí brazilských událostí? Děti bez mozku? Gates a farmaceuti si jistě mnou ruce. Může za to superkomár, nebo je vše jinak?

se probírá nepřehlednou houštinou indicií, které ukazují na to, že oficiální mediální historka o "nebezpečném viru" z Brazílie zakrývá dost možná pořádně špinavé obchody

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Zika? Asi ne, ale máme si to myslet…  (Ivan Ducar)
10.02.16 19:33
Díky za článek. Protože moje první reakce na možné příčiny poruchy zvané mikrocefalie, tedy zakrnělých mozků novorozeňat, byla: DROGY.

Latinsko-americká civilizace v čele s Brazílií je mekkou velice benevolentního přístupu ke každodenní konzumaci marihuany nebo přírodních opiátů už od dob indiánů, patří to k životnímu stylu a snad ani není chápáno jako sebedestruktivní proces. Jenže odjakživa. Takže proč by teprve v současnosti měly vznikat nějaké genetické problémy při plození dětí?…

Nemají čistě náhodou vojenské a speciální policejní instituce na americkém kontinentu k potírání pěstování drogových surovin na plantážích ve svém arzenálu například chemické či biologické prostředky? Nějakou horkou novinku, pocházející z harvardských laboratoří? Něco jako chemtrails. A kam se poděly ty částečně znehodnocené suroviny z opiových plantáží, které měly skončit v plamenech? Nezkusil to nějaký frykulin udat ve velkém mezi prostý latinsko-americký lid podobně, jako jsme se v Evropě potýkali s matanolovými deriváty v konzumním alkoholu?

Anebo zcela naopak – nevyrobilo Monsanto ve své horlivosti (a díky svému technologickému a laboratornímu zázemí) jedním vrzem nějaké utajené GMO prostředky na efektivnější způsob pěstění výnosné komodity, zvané opium? Američané přece potřebují zbrojit a čelit ruské hrozbě, s tiskem dolarů si už dlouho nevystačí.

Nemůže nikdo myslet vážně, že Bill Gates by mohl být strůjcem nějaké technologie k masovému vybíjení populace prostřednictvím genetických mutací. Chtělo by to správně interpretovat jeho veřejná vystoupení a přednášky ve zrádně zavádějícím podobném duchu.

Před několika lety jsem v Brně zažil rodinu, kde se mladý a velice talentovaný patnáctiletý chlapec s vynikajícími studijními výsledky naučil hulit marihuanu. Po několika letech skončil jako mentální troska v invalidním důchodu. Jistě, na každého člověka mají opiáty nebo THC jiné individuální účinky. Každopádně mění osobnost v tom lepším případě, v tom horším osobnost fatálně ničí – nejen fyzicky na pohled, ale především zevnitř, v duši. V mozku a celé nerové soustavě, včetně buněk jako jsou spermie a vajíčka. Vymyslet virus, který by cíleně změnšoval hlavičku novorozence – to vypadá dost nereálně.

Konzumace lehkých (ale i tvrdých) drog je na příkrém vzestupu také v Evropě. Do Evropy se tyto drogy pašují mimojiné z Latinské Ameriky. Možná proto hrozí epidemie Zika také v našich končinách. Jistá propagátorka povrchních mouder by prohlásila: Moje rada zní – nehulit, nefetovat.

Jeden odkaz jako příklad za stovky podobných, čtěte prosím až do konce, Brazílie jako společenské centrum Latinské Ameriky zde hrají klíčovou roli:

cestovani.idnes.cz/jedete-do-brazilie-pozor-na-kokain-dr5-/kolem-sveta.aspx?c=A010611_112945_igsvet_kah
Konopný průmysl v USA roste…  (Ivan Ducar)
17.03.16 00:16
… do ekonomiky pumpuje miliardy dolarů. (16. března 2016 19:45)

Konopný průmysl ve Spojených státech výrazně zvyšuje obrátky. Pokud vydrží současný trend postupné legalizace marihuany, mohlo by do čtyř let do kasy Spojených států přitéct přes čtyřicet miliard dolarů. Za letošek počítá americký konopný průmysl se 14 až 17 miliardami dolarů.

O export marihuany do USA velmi stojí Izrael.
........................................
ekonomika.idnes.cz/ve-spojenych-statech-vyrazne-roste-konopny-prumysl-f98-/eko-zahranicni.aspx?c=A160316_140555_eko-zahranicni_chrs
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky