Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Tajemná fakta o „obyčejné“ vodě: Chemie rozpuštěná v PET lahvích. Nemáte vlastní studnu? Máme řešení. Věda kontra zkušenost. Pamatuje si voda, jak s ní zacházíme? Vrátí nám to?

Tajemná fakta o „obyčejné“ vodě: Chemie rozpuštěná v PET lahvích. Nemáte vlastní studnu? Máme řešení. Věda kontra zkušenost. Pamatuje si voda, jak s ní zacházíme? Vrátí nám to?

přináší opět pozoruhodné informace, které někomu mohou připadat banální, jinému naopak vědecky nepřijatelné – do okamžiku, než všem půjde o život

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Homeopatie  (Ivan Ducar)
31.07.15 15:19
Samuel Hahnemann – muž, který zformoval základy moderní homeopatie:

„Nemoci lidí nejsou způsobeny žádnými látkami, žádnou chorobnou materií nemoci, ale jsou pouze narušením duchovní síly oživující lidské tělo.“
...............................................
Mám-li brát Samuelovo tvrzení vážně, pak lze z podstaty tohoto výroku dosáhnout ozdravného procesu zároveň pouze psychickými silami, tj. bez využití homeopatických látek. Anebo jinými slovy – jestliže vakcíny iniciují chemické obranné procesy v lidském těle, pak homeopatika aktivují obranné procesy v lidské psychice.

Podíl vakcíny na tvorbě imunity popřít nelze (jedná se o změřitelnou chemickou reakci), podíl homeopatika jako katalyzátoru asanačních procesů zpochybnit lze – aktivovat sebeozdravné energetické procesy lze nejsnáze vlastní vůlí, anebo za pomoci vůle vnímavého esoterika (chcete-li – léčitele).

Energie myšlenky dokáže vytvářet budoucí realitu

Hypoteticky to může znamenat, že homeopatickým látkám lze lidskou vůlí, lidským přáním (a nejen lidskou vůlí), jejich ozdravné vlastnosti potenciálně „přidělit“. Myšlenka nebo představa, ať již lidská nebo zvířecí, je velice jemnou a složitou formou energie. Nehovořím zde o víře, o spoléhání se na zásah cizí Vyšší moci pomocí prosby, chete-li – modlitby. Mám na mysli osobní vědomou snahu jednotlivce (nebo kolektivně), tzn. prostřednictvím „vlastního přání“ přitahovat budoucí okolnosti, které způsobí reálné vybočení z předvídatelných procesů (například v průběhu nemoci). A tak se i za zvláštních okolností skutečně děje a nelze to dokazovat. Protože žádný „zázrak“ se nezopakuje stejným způsobem dvakrát. Dva zázraky se mohou podobat jen v základních rysech, což je pro racionální důkazy nedostatečné.

V nadsázce lze říci, že lidská myšlenka má jako energie zároveň gravitační vlastnosti (Einsteinovy gravitační vlny?, telekineze?), a ty se mohou i kolektivně násobit. A důsledky vlivu gravitace na hmotný svět jsou dané. Tohle jsou ty agnostické „metody“, které nespoléhají jen na víru, Bačo Romane.

Stejné principy platí samozřejmě i pro vlastnosti vody.

Zázraky se nedokazují, jejich jediné potvrzení spočívá v tom, že se dějí, lze o nich svědčit. Anebo lze myšlenkou přivolat okolnosti, za kterých se dějí. V extrémním případě lze zázraky silami myšlení tvořit. V extrémním případě spolupráce.

„Díky všem a pro všechny, kdož Mu věřili, předváděl zázraky.“
.......................................
cs.wikipedia.org/wiki/Gravitační_vlna
RE: Homeopatie  (Ivan Ducar)
08.08.15 12:14
„V extrémním případě lze zázraky silami myšlení tvořit. V extrémním případě spolupráce.“
.......................................

No vida, hleďme – User Experience v rámci Navy SEAL podle bývalého čtyřhvězdičkového generála, Stanley McChrystala, cituji 3 odstavce původního textu s pointou závěrem:

McChrystal vytvořil nový způsob řízení vojenských operací, který kombinuje „průhlednou“ a intenzivní komunikaci mezi jednotlivými skupinami a decentralizované rozhodovací pravomoci. V takové síti jednotlivé skupiny mají vlastní široké rozhodovací pravomoci, avšak své požadavky, poznatky, informace a zkušenosti bezprostředně sdílejí s jinými skupinami v síti. Koncepce „tým týmů“ je podle McChrystala uplatnitelná jak pro vojenské, tak i CIVILNÍ PROSTŘEDÍ.

Klíčovou roli sehrála v Afghánistánu a Iráku speciální jednotka amerického námořnictva Navy SEAL. Ve své knize se McChrystal zabývá podstatou úspěchu malých jednotek Navy SEAL, na kterém vysvětluje svůj koncept „tým týmů“. „Američané si libují ve filmové představě čety svalnatých Goliášů, kteří vynikají olympijskou rychlostí, sílou a přesností, a skupiny, jejíž kolektivní úspěch je nevyhnutelným důsledkem individuálních silných stránek jejích členů a mistrovského plánováni vizionářského velitele,“ píše ironicky McChrystal.

Ve skutečnosti prý síla Navy SEAL tkví především v jejich vyčerpávajícím tréninku, který v jednotlivých členech zakořeňuje intenzivního nesobeckého týmového ducha. Takový trénink jim umožňuje během akce komunikovat… „NA HRANICI TELEPATIE.“

.......................................
technet.idnes.cz/vycvik-navy-seal-0k3-/vojenstvi.aspx?c=A150807_150538_vojenstvi_mla
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky