Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Čeští klausobijci ve varu: Ti hloupí Američané nevědí, že Klaus není Havel! Právě že to vědí...

Čeští klausobijci ve varu: Ti hloupí Američané nevědí, že Klaus není Havel! Právě že to vědí...

se zamýšlí nad hysterickou kampaní babišovských médií a pražské kavárny po udělení americké Ceny svobody Václavu Klausovi.

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
kampaň má jednoduché a často používané schéma:  (Aleš Novák)
15.10.13 06:48
nejprve se vytvoří lživá informace - tentokrát je to fráze "Klaus dostal medaili za boj proti komunismu" - a pak už se rozjede manipulativní mašinérie. Věcně se k události postavil snad jen omáš Haas (http://virtually.cz/journal/?q=vaclav-klaus-prevzal-v-usa-medaili), zbytek médií jede na vzedmuté vlně.

Nikdo si neuvědomuje rozdíl mezi komunismem, který skončil 17.11.1989 na Národní třídě, a komunistickou stranou, která je (i díky Havlovi...) legální součástí naší politické scény.

Nikdo si neuvědomuje, že zásadní roli nehráli kavárenští povaeči kolem Havla, ale spousty vzdělaných a pracovitých lidí, kteří byli připraveni a schopni začít fungovat v nových podmínkách. A právě Klaus se svými spolupracovníky to rychle pochopili a podnikli zásadní kroky, abychom neskončili u socialismu s lidskou tváří. Za to si tu americkou medaili rozhodně zaslouží.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky