Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Útoky proti pravici nejdou jen zleva: Máme zcela rezignovat na politický a společenský život? Smí katolík spolupracovat s Václavem Klausem?

Útoky proti pravici nejdou jen zleva: Máme zcela rezignovat na politický a společenský život? Smí katolík spolupracovat s Václavem Klausem?

odhaluje podstatu jedné monarchistické skupiny a vysvětluje, proč on a jeho kolegové podporují Václava Klause a volební blok Hlavu vzhůru Jany Bobošíkové

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
a už mě to došlo  (Kamil Ern)
08.10.13 22:08
ne že vy se zpronevěřujete Církvi, protože se paktujete s Klausem.

Klaus naopak asi chápe, že se spojuje se stejným zlem se kterým bojuje, ale doufám, že to dělá jenom proto, že to vidí jako jedinou metodu jak podpořit "zájem" o přirozený mravní řád, narozdíl od toho, že by se doufám jasně distancoval od vaší představy ten řád vynucovat.
pomalu ale jistě  (Kamil Ern)
08.10.13 22:03
začínám přicházet na to, co mi na těchhle katolických názorech dělá tu pachuť. jak může někdo vůbec mixovat víru se státem? víra je duchovní záležitost každého, zatímco stát je mocenský nástroj, kterým si společnost reguluje silou svoje členy.

jaký je rozdíl mezi tím, jestli mi EU vnucuje "novou víru", nebo jestli se mě někdo jiný snaží silou udržet na "starém" tzv. "přirozeném mravním řádu".

to jenom jasně ukazuje, že nevěříte lidem, že oni sami chtějí dodržovat svoje tradice, že oni sami chtějí vychovávat svoje děti tak jako byli i oni sami vychováváni po generace.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky