Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Situace v Sýrii je stále na ostří nože. Směřuje tato krize ke Třetí světové válce? Ruský ministr zahraničí: Spojené státy vydírají nás i celý svět.

Situace v Sýrii je stále na ostří nože. Směřuje tato krize ke Třetí světové válce? Ruský ministr zahraničí: Spojené státy vydírají nás i celý svět.

Konflikt v Sýrii, v němž se dost možná hraje o bytí a nebytí našeho světa, je u nás interpretován převážně jednostranně, tendenčně a jeho globální nebezpečí je od počátku podceňováno. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v interview, které jste v našich médiích nemohli číst, tvrdí: Američané se pokoušejí vydírat Rusko a světovému společenství chtějí vnutit naruby převrácený plán urovnání syrského konfliktu. V této souvislosti přinášíme čtenářům také pozoruhodný film s českými titulky, který si klade otázku: Jde ze strany Spojených států o cílenou cestu ke třetí světové válce?

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nebyla nalezena žádná položka ...
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky