Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Říjnové volby budou nejen střetem s klasickou levicí, ale především soubojem mezi radikálními levičáky – havlisty – a demokraty. V tomto souboji jde o hodně: Koho volit?

Říjnové volby budou nejen střetem s klasickou levicí, ale především soubojem mezi radikálními levičáky – havlisty – a demokraty. V tomto souboji jde o hodně: Koho volit?

Pomalu se rýsují podoby jednotlivých kandidátek do předčasných voleb. Není proto divu, že můžeme vidět i nebývalou aktivitu havlistů všech odstínů, rozprostřených v celém politickém spektru. Jejich sítě, vycházející jako obvykle též z neziskového sektoru placeného jejich mocným Impériem v Bruselu, jsou aktivovány. Peníze tečou a „lóžoví bratři“ vybírají vhodné postavy na kandidátky.

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
poměrně vyčerpávají přehled hlavních směrů...  (Aleš Novák)
09.09.13 11:17
pro mě osobně z toho vychází, že volit ODS "ze solidarity a proti Kalouskovi" je čirá pošetilost. Žádná změna se konat hned tak nebude. Hlas pro SSO by sice byl vyjádřením asi největší názorové shody, dá se dokonce počítat i s mírným procentním nárustem díky tomu, že kampaň SSO je placena k kasy ODS, ale ani to asi na 5% stačit nebude.
Takže zbývá Hlavu vzhůru...což by vzhledem k dlouhodobé angažovanosti Jany B. a naznačované ideové spřízněnosti s Václavem K. mohlo být podstatně menší riziko než VV ve volbách 2010 (tedy ne že bych je tehdy volil, beru to jen jako měřítko předvídatelnosti...).
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky