Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Budování policejního státu: Před akcí Rath a protivládním pučem se policejně-prokurátorsko-justiční mafie cvičila v akci "Dálnice". Informace, o kterých mainstream mlčí.

Budování policejního státu:  Před akcí Rath a protivládním pučem se policejně-prokurátorsko-justiční mafie cvičila v akci

Jakkoli by se mohlo zdát, že politické kauzy jsou doménou posledních měsíců a jejich první vlaštovkou byla kauza Davida Ratha, ve skutečnosti lze počátky budování policejního státu nalézt i v řadě starších kauz. Současně se nabízí otázka, jestli právě v těchto chvílích nejsou obdobné metody aplikovány i na živé kauzy.

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
čechách?  (Kamil Ern)
30.08.13 22:32
osobně bych volil výraz "v česku" místo "v čechách", pokud bych nechtěl explicitně vyjádřit geografičnost, která ovšem v tomto případě nebyla cílem, tedy alespoň podle mého názoru. nebuďte jako mainstream čt a čro, kde se stydí za výraz "česko" a používají buď zbytečné "česká republika" (aslespoň správně) nebo právě "čechy" (obvykle kontextově nesprávně).
Petice  (Ctirad Bednář)
30.08.13 11:53
K mainstreamu, který o podstatných věcech mlčí nebo informuje neobjektivně, můžeme bohužel počítat i Českou televizi. S tím rozdílem, že Česká televize není medium v soukromých rukách, nýbrž placené z našich daní (poplatek ČT je de facto daň), a tudíž bychom to neměli tolerovat.

Dovoluji si proto upozornit na otevřený dopis a petici, adresované Radě České televize kvůli jednomu konkrétnímu případu pravdoláskařské agrese, kádrování a cenzurování:

http://zapluralitu.wordpress.com/

Kdo souhlasí a nebojí se, jistě připojí svůj podpis.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky