Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Místopředseda Královéhradeckého kraje a zakládající člen ODS opouští stranu a říká: Doba žádá velkorysost, toleranci a pokoru.

Místopředseda Královéhradeckého kraje a zakládající člen ODS opouští stranu a říká: Doba žádá velkorysost, toleranci a pokoru.

Na politické scéně začíná být rušno. Ve chvíli, kdy Václav Klaus nevyloučil své přímé zapojení do boje s levicí, dostalo vše ještě další dynamiku. Zvláště pak v ODS. Včera ze strany odešel známý poslanec Boris Šťastný, dnes udělal podobný krok Petr Štěpánek. Přinášíme jeho prohlášení.

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
a nemělo by větší smysl,  (Aleš Novák)
27.08.13 09:34
kdyby pan Štěpánek kandidoval na předsedu? Nebo aspoň zorganizoval nějakou platformu uvnitř ODS, která by do čela prosazovala svého člověka?

Možná už je ale Klausova strana tak daleko, že se starým členům vyplatí včas odejít z ODS, aby stihli nasednout na toho správného koně. Jen by to chtělo víc transparentnosti, přeci jen jsou volby v dohledu a spekulace o Klausovi by bylo načase nahradit nějakými skutečnými informacemi.
jsem  (Milan Matura)
25.08.13 12:23
také spoluzakladatel ODS na Praze 5, v této straně jsem věřil v lepší časy, momentálně na situaci také nahlížím černě, myslím si, že vedení skutečně ztratilo kontakt s realitou a jeho marketing je zoufalý, nejhorší mi připadá, že si toho skutečně nejsou vůbec vědomi. Ovšem pan Miroslav Modrianský má úplnou pravdu, pro ilustaci, jsem také živnostník, z hlediska osobních zkušeností musím konstatovat, že pan Šťastný nemá s pravicí nic společného, co se Lisabonu týče, tato věc je pro mne nepřijatelná. Pana Štěpánka si nesmírně vážím, mrzí mne, že dle mého soudu předčasně opouští ODS, je třeba se v této nelehké době ještě pokusit věci napravit, na rezignaci je ještě čas
Reakce   (Miroslav Modrianský)
25.08.13 12:06
Nelze nereagovat. Pan Topolánek prosadil na vzdory oponentům včetně Vás Lisabonskou smlouvu,ideje svobody pošlapal a donutil nás k založení Strany Svobodných občanů.Pan Šťastný zase vstupuje na soukromou půdu živnostníků a formou zákazů chce omezovat jejich podnikání.Pan prezident Václav Klaus se jistě nenechá vlákat do středové řeky tekoucí celou Evropou.Vám jestli smím doporučuji zůstat svůj.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky