Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Vybarvený pan Barvík, aneb proč je správné bojkotovat Staropramen? O čtenářské bouři kolem Miloše Zemana. A má pravicový volič ještě nějaký výběr? Jan Hus to není.

Vybarvený pan Barvík, aneb proč je správné bojkotovat Staropramen? O čtenářské bouři kolem Miloše Zemana. A má pravicový volič ještě nějaký výběr? Jan Hus to není.

Uplynulý týden byl poměrně bouřlivý. Odrazilo se to i ve Vašich dopisech reagujících na naše články. Již dlouho jsem nezažil, aby byly tak rozporuplné, přestože je psali většinou lidé hlásící se k pravici.

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
doporučení-odkaz  (VÁCLAV ROUČKA)
15.08.13 11:42
DOPORUČUJI !!!

http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-titanic-jeste-pluje-ddc-/p_spolecnost.asp?c=A130812_230252_p_spolecnost_wag
Problém slušných lidí  (Andrea Komancová)
14.08.13 00:55
Dobrý den,reakce čtenářky p.Karlíkové je typickou reakcí v dnešní nepřehledné době.Znám několik slušných,vzdělaných a v normálním životě velmi inteligentních lidí,kteří mají podobný názor.Ve druhém kole prezidentských voleb se nechali médii zmanipulovat a volili Karla Schwarzenberga. Ne že by ho nějak milovali,ale tvrdili,že chtějí za prezidenta noblesního šlechtice známého ve světě a ne vesnického křupana s tlačenkou a cibulí,který bude dělat ČR jen ostudu.
Přiznám se,že jsem Miloše Zemana taky nevolila s nadšením,brala jsem tuto volbu jako menší zlo.Ale raději mám za prezidenta křupana s tlačenkou a cibulí,pro kterého pojem vlastenectví není sprosté slovo,než eitářsky vznešenou "knížecí Jasnost" ve službách sudetských Němců. Další plus pro Miloše Zemana představuje fakt,že multikulturalismus považuje za zhoubu pro evropskou civilizaci,nepodporuje zelené ekoteroristy a nepodceňuje nebezpečí islámu. Další argumenty v jeho prospěch už zde vyjmenoval p.Hájek.Všechna tato fakta bohužel na médii oklamané lidi neudělala žádný dojem,pořád opakovali věty o vznešenosti "Karla" a buranství Zemana.Zato "obyčejní" lidé volili správně.Připomíná mi to podobné selhání vzdělaných lidí v roce 1946.
nejedná se v případě zveřejnění fotky pana Barvíka  (Aleš Novák)
12.08.13 11:54
o zásah do ochrany osobních údajů?

A jaké jsou mezi čtenáři názory na diskuse? Pro mě osobně je diskuse pod články přijatelnější než mailová korespondence, navíc s možností bezprostření reakce spolučtenářů...
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky