Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Nevídaná mediální bitva za Bohuslava Sobotku měla vážnější pozadí, než předstírala. A proč tragická ODS nevyužila svou poslední šanci „protestní“ podporou Rusnokovy vlády?

Nevídaná mediální bitva za Bohuslava Sobotku měla vážnější pozadí, než předstírala. A proč tragická ODS nevyužila svou poslední šanci „protestní“ podporou Rusnokovy vlády?

Procházíme právě mimořádně zajímavou chvílí, kterou bychom neměli jen tak přehlédnout. Souboj o budoucí směřování českých socialistů leží nejvíce na srdci novinářům, kteří jinak předstírají „pravicovost“. Co je za tím?

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
ano, je to velmi jednoduché.  (Aleš Novák)
07.08.13 06:24
ODS by mohla na důvěře Rusnokově vládě vydělat v obou případech: pokud bude Rusnok vládnout do řádných voleb, má ODS skoro rok na regeneraci. Pokud dostane Rusnok od ČSSD+TOP09 čas jen do září, i tak má ODS šanci znovu se postavit na startovní čáru. Řeči o záchraně parlamentní demokracie před Zemanem, případně vyhrožování únorem 48 jsou směšné, jde jen o předání moci levici, nikoli o konec demokracie. Když nemá pravice sílu se prosadit, musí být chvíli v opozici.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky