Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Vláda proti lidem: Přes 22 000 francouzských starostů odmítá zákon o „sňatcích“ homosexuálů! Jeden z nich Jean-Michel Colo: „Žijeme v totalitním státě.“

Vláda proti lidem: Přes 22 000 francouzských starostů odmítá zákon o „sňatcích“ homosexuálů! Jeden z nich Jean-Michel Colo: „Žijeme v totalitním státě.“

Primátor města Arcangues Jean-Michel Colo v interview pro Hlas Ruska vysvětlil, proč odmítl zaregistrovat manželství dvou mužů, a jak ho k tomu v konečném důsledku socialistická vláda donutila. Rozhodne tento ostudný zákon příští prezidentské volby?

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
zajímavý odkaz  (Martin Kaadha)
03.08.13 14:24
http://www.cmtf.upol.cz/menu/struktura-cmtf/katedry/katedra-systematicke-teologie/menu/vedecko-vyzkumna-cinnost/rodina-manzelstvi-a-fakticky-existujici-souziti/

ukázka : 19) Manželství se tedy zakládá na některých přesně definovaných antropologických předpokladech, které ho odlišují od ostatních typů soužití a které překračují rovinu konkrétního jednání, rovinu pouze toho, co je “faktické", a které zároveň manželství zakotvují v osobním bytí ženy a muže.

Mezi předpoklady tohoto druhu nalézáme: rovnost mezi mužem a ženou, protože “oba dva jsou lidskými osobami" (byť každý z nich jiným způsobem); vzájemně se doplňující charakteristiky obou pohlaví, z něhož vzchází přirozená vzájemná náklonnost a vede muže a ženu k plození potomstva; možnost lásky jednoho vůči druhému právě proto, že je pohlavně odlišný a jeden druhého doplňuje, takže “tato láska se jedinečně vyjadřuje a dovršuje v úkonu, který je manželství vlastní"; možnost příslušející svobodě, která může utvořit stabilní a definitivní vztah podle toho, co vyžaduje spravedlnost; konečně společenskou podmíněnost manželství a rodiny, jež je prvním místem výchovy a vstupní branou do společnosti skrze příbuzenské vztahy, které přispívají k utváření identity lidské osoby.
Citát  (Martin Kaadha)
03.08.13 14:14
Od nepaměti žili lidé v rodinách. Nevíme o žádném období, ve kterém by tomu tak nebylo. A nevíme o žádných lidech, kteří by dokázali nadlouho zrušit, nebo něčím nahradit rodinu…. Znovu a znovu, navzdory navrhovaným změnám a v současnosti probíhajícím experimentům, potvrzují lidská společenství svoji závislost na rodině jako základní jednotce lidského života – na rodině sestávající se z otce, matky a dětí.

Antropoložka Margaret Mead
Město a měské kanály.  (Václav Drozda)
02.08.13 20:16
Podíváte-li se na Galerii autorů, představte si "moderní město".
Podíváte-li se na Diskuzi, představte li "měské kanály" pod Městem.
Mám rád město. Rád je čtu. Ale to je asi vše, co z města mám! Už se prosím nesmí stát, že se lopaťáci nechají vyprovokovat mozkovákama! Ve všech válkách byl poměr mrtvých a raněných 9 : 1 ! Nyní by jsme měli sepsat seznam Mozkováků i Lopaťáků s "palcem dolů! Tzn. všichni vinni i všichni nevinni! Lidé půjde o krk! Podívejte se na mozkováka (Š)pidlu. Důchodci si za pět let přijdou na šedesát měsíčních důchodů. (Špidla) si za pět let přišel na 3000 až 5000 měsíčních důchodů a to nepočítám současný jeho důchod 50 000 Kč!!! Zdroje tu jsou! A stále žvaní a žvaní!
Vy v "Městu". Jakmile lopaťáci nemohou vulgárně reagovat, nediskutují. Vytvořte dvě diskuze. Pod městem diskuzi z mozkováků a pod městem diskuzi z lopaťáků! Neberte život vážně. Mějte se.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky