Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Na národovecké frontě stále (ne)klid: Osobní nepřátelství a malicherné spory musí jít konečně stranou! Odpůrce migrantské invaze v Praze a v celé Evropě spojí telemost. Platí ještě Všichni k pumpám?

Na národovecké frontě stále (ne)klid: Osobní nepřátelství a malicherné spory musí jít konečně stranou! Odpůrce migrantské invaze v Praze a v celé Evropě spojí telemost. Platí ještě Všichni k pumpám?

shrnuje stav na protiimigrantské politické scéně a dochází k závěru, že sice ještě nic není ztraceno, ale čas na společný postup se krátí

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Marshallův plán v jiném podání  (Ivan Ducar)
30.01.16 00:28
Já bych měl jeden nápad. Když si pan Soros stále nedá pokoj a snová Marshallův plán pro rozkolísanou Evropskou unii – vytvoříme si vlastní „Marshallův“ plán, náš vlastní český celonárodní „Marshallův plán“. Ale trochu jinak.

Národně orientované strany se potýkají s mediální blokádou, nemají peníze na zviditelnění a možnost propagace během volební kampaně.

Šílené nápady se mohou postupem času ukázat jako dobré nápady. A mohla by to být zároveň zkouška českých občanů a všech krajanů a jejich odhodlání dosáhnout změny ve volebním martýriu. Mohli bychom založit NÁRODNÍ SBÍRKU, vytvořit společný fond pro diskriminované vlastenecké strany, ze kterého by pak financovaly svoji volební kampaň. S jediným požadavkem, pod jedinou, ale konstruktivní podmínkou, že po obdržení finančních prostředků z Národní sbírky usednou ke kulatému stolu a potáhnou ve volbách za jeden provaz, začnou jednat ve společném zájmu, že spojí své síly v dočasné koalici, i kdyby s určitými vzájemnými rozepřemi. Jestliže nezabírá idea jediného lídra opozičního bloku na základě vyjednávání, o kterou se pokusil Václav Klaus, měl by se vytvořit kulatý stůl s rovnými právy, jako tenkrát ti rytíři z Kamelotu.

Národně orientované strany vytvoří jednorázovou volební koalici s určitým kapitálem, který jim umožní eliminovat mediální blokádu. Jelikož se bude jednat o peníze českých občanů a nikoliv zákulisních hráčů, intrikánů a mecenášů, měl by takovýto akt otevřít mysl současných vůdců stojících proti sobě, změnit jejich vzájemné postoje a měl by je zavázat k plnění slibů, které však nebude možné vnímat jako protislužbu za úplatu, volební sliby a jejich naplnění bude odměnou za projevenou důvěru českých občanů. To je nová situace.

Tuto národní sbírku, tento transparentní fond a jeho distribuci by měl zorganizovat profesor Václav Klaus. Vzhledem k jeho postavení by v současné době nedokázal nikdo jiný takovýto počin morálně zaštítit.

Je to druhá a možná nadlouho poslední šance ke sjednocení opozičního bloku. Ty peníze nesmí a ani nebudou pocházet od žádného oligarchy, finančníka anebo vlivného podnikatele. Národní sbírka, její transparentní správa a rozdělení za uvedených podmínek mezi národovce v jediném bloku, je abnormálně etická, všem srozumitelná a pro všechny zúčastněné přijatelná záležitost. A výrazně by to pomohlo vyrovnat pozice během volební kampaně.

Chtěl bych poprosit Václava Klause, aby se ujal tohoto činu, aby založil fond a vyhlásil Národní sbírku na podporu kontrarevolučního politického bloku. Jedinou podmínkou pro účast v tomto bloku – a tím i nabytí finančních prostředků na propagaci – je „táhnout ve volbách za jeden provaz“. Nic víc a nic míň.

Je to jednoduchý nápad. Je to podivný nápad. Možná je to dobrý nápad. Bude to sázka na svědomí vlasteneckých vůdců a jejich odhodlání později dodržet slovo.

PS: Pět milonů krát stovka z každé kapsy je půl miliardy. To by se prohnul i Babiš, český národe a všichni naši milí krajané.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky