Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Kaddáfí se nemýlil: Znásilňování, teror a chaos je v Evropě už realitou: Muslimské invazní jednotky si otestovaly politiky, policii i obyvatelstvo. Merkelová může couvnout jen do propasti. Strhne s sebou i Sobotku? Na řadě jsou činy

Kaddáfí se nemýlil: Znásilňování, teror a chaos je v Evropě už realitou: Muslimské invazní  jednotky si otestovaly politiky, policii i obyvatelstvo. Merkelová může couvnout jen do propasti. Strhne s sebou i Sobotku? Na řadě jsou činy

komentuje arogantní reakci politiků, kteří migrantskou apokalypsu spustili a udržují v chodu, na masový útok islámských teroristů (právo šaría v evropské praxi) a doufá, že tohle jim už jen tak snadno neprojde

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Imigranti jsou příslibem pro budoucnost německého národa?  (Ivan Ducar)
11.01.16 21:02
Motto: Vyšší kombinatorika – zjednodušené řešení rovnice spřeházením členů

Angela Merkelová může mít pravdu, ovšem skutečný záměr tohoto prohlášení do všech důsledků v současné situaci nelze zveřejnit s ohledem na možnost okamžité reakce a protiopatření vojenského bloku okolo Ruské federace. Jenže oni to vědí, Vladimír Putin není hloupý člověk.

V myšlenkách mne již delší dobu velice trápil výrok Angely Merkelové o imigrantech, jakožto příslibu pro německý národ. Má to být projev ztráty rozumu, je to projev čirého šílenství? Zřejmě nikoliv. Protože…

Řešení ekonomické krize? Prosperita? Co takhle oživit vojensko-průmyslový komplex v celé Evropě a dát lidem práci, tedy totéž, co udělal Hitler v Německu před druhou světovou válkou a financovali to svými půjčkami především američtí bankéři, chcete-li – američtí Židé, jako byli Rothschild, Rockefeller (stejně jako kdykoliv předtím od vzniku FED), jejichž rodinné klany se na totéž chystají zřejmě i v současné době. Je to nejzazší způsob, jak zachránit krachující americký dolar, potažmo jeho dceřinnou děvku evropské euro, potažmo svůj falešný „americký blahobyt“.

Vyzbrojit, tzn. dát do rukou zbraně současným vojákům evropské národnosti může být z hlediska hegemonie USA nebezpečné, stejně jako americkým starousedlíkům na jejich vlastním území (proto ty nové Obamovy zákony o kontrole soukromého vlastnictví automatických zbraní a nově také možnosti zasáhu americké armády vůči vlastním občanům, což dříve mohly pouze Národní gardy s omezeným arzenálem zbraní i pravomocí), voják totiž nepůjde proti lidem vlastního národa… žoldák ano.

Americké tažení ve Vietnamu skončilo fiaskem a odmítáním nástupu vojenské služby, totéž by pochopitelně proběhlo na současném evropském území, pokud by evropský vojensko-průmyslový komplex za americké půjčky dodal zbraně do rukou především nově vybudované a rozrostlé armády Německa, které na základě poválečných opatření vlastní armádu obnovit nesmělo. Ale nejen tam – všude, kde existují americké vojenské základny v rámci jednotek NATO, nebo se tam svoje základny chystají vybudovat, aby sevřeli svoji protektorátní past okolo Ruské federace a asijského kontinentu.

Takže: Budou imigranti příslibem pro budoucnost jakéhokoliv evropského národa za takových okolností? Začnou mlčet nejen zaprodané elity, ale i lidé, kteří dostanou slušně placenou práci v továrnách na smrt?

Evropští civilisté a především nezaměstnaní dostanou kvalifikovanou práci v továrnách, které začnou intenzivněji vyrábět zbraňové systémy, které nekvalifikovaní zverbovaní žoldáci (tmavé pleti?), tentokráte již v evropských národních barvách, použijí v jednotkách NATO. Proti komu asi? Je to šílený plán, ale důmyslný, stejně jako tento plán důmyslně vytvořil Adolf Hitler. Jen v poněkud jiné konstelaci.

Takovým žoldákem se může stát právě naturalizovaný přistěhovalec tmavé pleti. Stačilo opět jen sáhnout po Google a zjistit, že na změnách legislativy, především v Německu, s ohledem na možnost vstupu do Bundeswehru i lidem se statusem azylanta, se pracuje již od roku 2011!

zpravy.aktualne.cz/zahranici/bundeswehr-resi-jake-cizince-brat-do-svych-rad/r~i:article:691214/

A možná proto ty urychlené přesuny imigrantů na území Německa, aby co nejdéle existovali se statutem alespoň azylanta. Německé občanství je podle stávajících zákonů možné získat teprve po osmi letech pobytu. I to se však může brzy a účelově změnit. A pokud vznikne dokonce „evropská“ armáda pod jednotným velením NATO, tedy USA, rozuměj klíčových investorů v USA, prošpikovaná stovkami tisíc negramotných imigrantů (pozor!, oni neumí jen pást kozy, oni již mnohokráte prokázali, že mají i druhou, velice podstatnou kvalifikaci – umí především bez svědomí zabíjet a používat zbraně)… pak něco jako národní armády nebude ani potřeba. V Evropě budou statisíce svalnatých, všehoschopných třicetiletých mužů bez rodin v aktivní vojenské službě, podobně jako v novodobé americké armádě – a ti by šli do Vietnamu, do Lybie, do Íráku anebo kamkoliv za vejplatu, třeba do Ruska, klidně znovu. Bude je to snad dokonce bavit… jak praví zákon šaría o zabíjení bezvěrců. Voják musí mít především víru, že bojuje za správnou věc, žejo, to pak jde o vlastní život až v druhé řadě. Prostě džihád, který člověk s křesťanským založením vnímá jako čiré zlo. Je to slabost nebo přednost? Je to Boží dar. Tak trochu kontraproduktivní.

Celá situace ohledně útočného vojenského potenciálu evropských armád se může díky podlému a klíčovému legislativnímu rozhodnutí kolaborantských elit změnit lusknutím prstu, v Bruselu se rozhodne o nás bez nás, ze dne na den, místní loutky nebudou klást odpor, ty svoje prebendy, často v řádu statisíců měsíčních platů a doživotní renty, jim jako lízátka za podržení huby a kroku stojí. Nebo ne?
George Soros nabízí své investice na stabilizaci Evropské unie  (Ivan Ducar)
22.01.16 15:23
Aha… a je to tady černé na bílém. Moje teorka výše zřejmě nebyla úplně mimo mísu.
.........................................
prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/dwn-aby-se-eu-nezhroutila-prestal-soros-videt-v-rusku-nepritele/

„Americký finančník George Soros, který vždy považoval Rusko za nepřítele EU, nyní otevřeně vyzývá Brusel ke spolupráci s Moskvou, píše Deutsche Wirtschafts Nachrichten.“

„Od rozpadu Evropské unie a především východní Evropu může zachránit nový Marshallův plán, při jehož realizaci musí příjmout účast také Rusko, řekl americký investor.“
.........................................

Americký finančník po historickém vzoru svých učitelů z amerických sionistických klanů Rothschildů a Rockefellerů navrhuje pro rozkolísanou Evropu nový Marshallův plán, tedy investice svého kapitálu (s řádnými úroky) do předem nedefinovaných průmyslových odvětví. Tentýž Soros, který uvolnil miliardu dolarů na podporu spuštění invaze afrických migrantů na území Starého kontinentu a také podporovatel neziskových organizací s diverzním posláním. Člověk, na kterého byl v Rusku vydán mezinárodní zatykač a jehož kolaborantské neziskové firmičky byly vykázány z tamního území.

Ruská federace Sorosovy natištěné dolary pochopitelně nepotřebuje, oni v rámci BRICS zvolili jiný plán. Takže výzva ke spoluúčasti Putinova království v novém Marshallově plánu je obyčejná Sorosova reklamní blamáž, Rusko takovou výzvu nepřijme a on bude vypadat alespoň jako dobrák od kosti. On to myslel přeci dobře a možná to vylepší podvodníkovo image, až se za jeho prachy začnou vyrábět po celé Evropě zbraňové systémy pro statisíce dychtivých třicetiletých mužů tmavé pleti v jednotkách NATO.

Ten člověk je prostě zmije, trpělivá, dobře maskovaná, malá křehká zmije, která si umí počkat na správný okamžik, než uštkne a rychle zmizí pod drny.

Neustále se po celém světě odstraňují jen následky válečných požárů, které rozněcují američtí finančníci se svými rabiátskými úmysly. Je třeba odstranit příčinu těchto požárů – a to jsou konkrétní lidé. Právě jsem urazil tvora, kterému se říká člověk a v množném čísle lidé.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky