Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Dny zrady pokračují: Česká vláda ve službách Merkelové a Hollanda, proti naší veřejnosti. Opuštěné vzdorující Slovensko. Referendum, nebo volby! Co udělá Zeman a Klaus?

Dny zrady pokračují: Česká vláda ve službách Merkelové a Hollanda, proti naší veřejnosti. Opuštěné vzdorující Slovensko. Referendum, nebo volby! Co udělá Zeman a Klaus?

pokračuje v sérii komentářů k další těžké chvíli našich dějin, v níž nás tradičně zradily politické elity a ptá se, co nyní můžeme vlastními silami udělat – a s kým

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Jednoduchý vzorec  (Ivan Ducar)
24.09.15 21:17
Možná existuje ještě jedno vysvětlení pro řízené zahlcování Evropské unie imigranty – Francie a Německo vědí dobře, co činí, obdržely noty, mají sjednocený postup pod velením amerických a anglických sionistů, pardon – obchodníků.

Ti by mohli své zboží prodávat i v Africe… jenže bohatí Afričané si brakové zboží kupovat nebudou a jejich americkými bombami vylekaní černoši nemají peníze ani na ty „odpadky“. Takže co vymyslíme v Bilderbergu?… ha!, přemístíme chudé Afričany do Evropy, kde dostanou na nákupy odpadků ve štědrém sociálním systému dostatečně vysoké kapesné. Alespoň pro začátek, než si najdou alespoň podřadnou práci. Jenže oni si ani tu podřadnou práci nenajdou, protože ji hledat prostě nebudou. Ledaže by tady někdo zaměstnal pastevce skotu.

Na sociální benefity, které může ze svých vlastních prostředků nabídnout uprchlíkům kterákoliv země například bývalého východního bloku, Soros nikoho z Afričanů do Evropy nenaláká. Evropu je třeba rozvrátit, přeorat a připravit jako nákupní zónu pro GMO americké brakové zboží, posvěcené dohodami TTIP.

Takže němečtí, francouzští a například chorvatští kolaboranti ve vysokých politických funkcích, jejichž tajná osobní konta nepochybně vylepšil Soros a Rockefeller (českých loutek se bakšiš netýká, ty jsou vděčné i za nadstandardní platy a příslib postavení biřiců v protektorátech)… takže tito jidáši dostali za úkol vytvořit ze svých silných západních ekonomik NÁVNADU. Pak už jen stačí zabouchnout dveře a ponechat zbytek budoucí „nákupní zóny“, zvané GMO TTIP Evropská unie, s desítkami miliónů nové, černé, muslimské „předplacené“ nákupní síly, uvařit ve vlastní šťávě díky mnoha průvodním jevům přistěhovalectví, jako je například rozvrat místní národní kultury. GMO TTIP šmejd by nikdo z prosperujících evropanů nenakupoval (stejně jako prosperující Afričan), vděčný imigrant, který se domestikuje za peníze evropských daňových poplatníků a dostane měsíčně na útratu 2000 euro, zřejmě ano. Jeho demonstrativně plačící ženy a děti, které po tisích tonou na moři jako přebytečná koťata, naplní svá volátka.

Takhle to pro nás naplánovali američtí Židé? Nějak to dopadne, žejo. A nehodlám se právě teď a tady zmiňovat například o tom, kdo „jmenovitě“ podporoval Hitlera při okrádání a vybíjení evropských Židů za II. světové války. Údajně mu to tehdejší američtí lichváři i doporučili, aby bylo z čeho financovat NSDAP, protože půjčovat nadále a bez záruky návratnosti investic do německého zbrojního průmyslu nechtěli. Oni považovali své chudší evropské příbuzné za odpad, stejně jako v současné době zřejmě považují za odpad i nás, civilizované a vyspělé Evropany.

Vzorec je poměrně jednoduchý:
• do GMO TTIP Evropy je třeba zavléct miliony potenciálních spotřebitelů brakového zboží
• až je tam dostaneme, za peníze našich vazalů je domestikujeme
• až se předvoj domestikuje, přivede do Evropy 80% zbytku příbuzných
• 80 milionů nových spotřebitelů se za několik let rozmnoží na 200 milonů – a to už je zajímavá kupní síla. Když Američany zajímala jako odbytiště 40ti milionová Ukrajina, s imigranty zahlcenou Evropou by vyhráli v loterii
• líný Afričan bude nakupovat brakové zboží… a pokud ne, přijde o finanční podporu z národních rozpočtů a potažmo evropských dotací, bude si muset najít práci v továrně, což je pro pastevce koz příšerná představa, mohl by zešílet.

Nebo ne?

Pokud by si ekonomičtí migranti na útratu v GMO TTIP byznysu vydělali vlastníma rukama, mohou být i vítanými hosty, obohacením vymírající Evropy, jak dnes často slýcháváme. Jenže oni si peníze jen tak nevydělají, protože v podstatě nic neumí a proslýchá se, že jsou i velice líní. To nejsou Vietnamci nebo Ukrajinci. Jsou to Afričané.

Nebolí jen taková, byť nepříjemná pravda, které dokážeme porozumět. Bolestivé jsou lži a manipulace, jejichž úmyslem je zmást a rozbít zdravý rozum lidí dobré vůle.

Takže nespěte v klidu, Vy jarmulky zaoceánské, ledy se pohly, lavina se utrhla. Řítí se na Vás a již brzy se naučíte modlit za každé nadechnutí, jako ten děda s šestým transplantovaným srdcem.

Kdo pracuje, nezlobí. Muslim bez práce zlobit bude, bude provokovat s burkami, s právem šaría a extrémními společenskými i sociálními požadavky. Většina imigrantů bude po celé generace bez práce, stejně jako v Holandsku, Švédsku, nebo kdekoliv jinde, kde prototyp Breivika ztrácí nervy a natahuje kvéry.
Téma dne: Jak vyprat „natištěné“ peníze podle Sorose  (Ivan Ducar)
16.10.15 21:57
Cituji z článku ve Vlasteneckých novinách:

„Poslanec označil za nepřijatelné, že Soros vyzval Evropu, aby každému migrující osobě ročně zaplatila 4,5 milionu forintů, přičemž by k tomu potřebné finanční zdroje měla -ZAJISTIT Z ÚVĚRŮ- !!!. (a kdože je poskytne? Soros?)

„Na základě toho se nelze divit, že Soros útočil na migrační politiku premiéra Viktora Orbána a jeho strany Fidesz,“ poznamenal Hollik.“
..........................................
Headline: Tahle odporná lidská bestie financuje migraci do Evropy. Tak to si myslí vládní politik v Maďarsku

vlasteneckenoviny.cz/?p=92647
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky