Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Velký podraz na obzoru: Mnichov číslo 2. Vláda nám lže. Vetřelcům zavře dveře, aby je vtáhla oknem. Přinutíme ji k referendu nebo novým volbám?

Velký podraz na obzoru: Mnichov číslo 2. Vláda nám lže. Vetřelcům zavře dveře, aby je vtáhla oknem. Přinutíme ji k referendu nebo novým volbám?

komentuje zbabělé lavírování politických špiček a upozorňuje, že ačkoliv mají k dispozici dostatek nástrojů, jak se bránit migračnímu diktátu, chtějí nás prodat

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřátelé mých nepřátel jsou moji přátelé  (Ivan Ducar)
20.09.15 20:12
Každý český občan, který má střízlivý rozum a je schopen uvažovat bez předsudků, dobře ví, že položit Sobotkův kabinet a vyvolat předčasné volby dokáže v této nelehké době a těžce zkoušeného národa pouze jediný člověk.

Nezáleží na tom, co kdo v minulosti na Protiproudu špitnul nebo vyslovil polohlasem, co tady kdo sveřepě napsal a někdo rozumnější opatrně naznačil – jsem rád, že jistá abnormálně kontrarevoluční myšlenka nabývá reálné obrysy právě v tomto článku, v nejzazší chvíli a vystupuje z mlhy jako maják poslední naděje na rozbouřeném moři.

Andrej Babiš má reálnou moc a vidí to správně, ale potřeboval by impuls od srovnatelné autority.

Pokud by Václav Klaus dokázal oslovit Andreje Babiše a říci mu: „Vím, že jsem nedělal vždy věci, se kterými jsi souhlasil a chtěl bych se Ti za to omluvit, ale v těchto dnech řešíme jako národ těžká dilemata a naši občané by ocenili, kdybychom my dva spojili síly.“… Věřím, že by se obratem dočkal dobře míněné omluvy za ostrá vyjádření také ze strany Andreje Babiše, která mezi těmito významnými muži kdy padla. A pak se začnou dít věci.

Kdyby něco takového Václav Klaus dokázal, kdyby předvedl, že i dva nepřátelé mohou v těžkých chvílích najít k sobě cestu a spojit své síly pro dobro celého národa, zapůsobilo by to na občany jako kataklyzma. Nastoupí desítky nájemných pisálků, kteří to properou v mainstreamu a tisíce jiných na diskuzních fórech, vzápětí se však vzedme mezi prostým lidem obrovská vlna souznění, načerpají ze smíření těchto dvou mužů sílu a odhodlání, vzedme se tsunami, kterou už nebude těžké nasměrovat na vyděšené loutky a pohřbít v předčasných volbách jejich kolaborantské naděje.

Andrej Babiš je pro Václava Klause jako politický vůdce hráč se srovnatelnou palebnou silou, rád bych připomenul, že dokázal totéž, co náš bývalý prezident se svojí archetypální ODS – ovládnul politickou scénu ve svobodných volbách na základě vox populi. Předčasnými volbami by Babiš nic netratil – vyhrál by je s přehledem znovu, ale vzniknul by prostor pro nové rozložení politických sil, došlo by k eliminaci bruselských kolaborantů a místních protagonistů výkonné moci. Zopakoval by se jen podobný scénář, jako v parlamentních volbách roku 2013 a já půjdu volit Národní demokraty. V parlamentu chci vidět občany, jako je Adam Bartoš.

Jestliže Miloš Zeman dokázal za cenu pozdějších velice nepříjemných osobních útoků na svůj prezidentský majestát vyvolat armagedon a položit zdefraudovanou pravicovou vládu, mohl by totéž zopakovat profesor Václav Klaus v jiné konstelaci. Je to velmi významný muž, který má dodnes mnoho stoupenců a i když zaseje vítr a sklidí bouři, druhého dne vysvitne slunce, stane se nezpochybnitelným hybatelem novodobých českých dějin. Bude to přesně tak a budou na něj dopadat rány a bude to bolet, ale dočká se satisfakce.

Nemám právo, Vyšší moci, žádat tě vlastními ústy o slitování
nad zlým konáním našich nepřátel,
kteří nám vyvoleným brání v konání dobrých úmyslů,
kteří nám vyvoleným brání v dosahování cílů a pouti po správné cestě.

Vím, že slitování ani nerozdáváš, chráníš jen nás, vyvolené,
kteří chápeme tvé zákony, tvůj kodex a tvoji přítomnost v těžkých chvílích.
Nikdy od nás nežádáš dík, jen přihlížíš, střežíš a používáš svoji ničivou sílu.

Dal jsi nám víru, abychom věřili v sebe anebo v jiné,
dal jsi nám lásku, abychom sami sebe milovali anebo bratry a sestry vyvolené.
Máme své dary a tvoji ochranu.

Tak jsme to chtěli, my vyvolení, a ty konáš z vlastní vůle,
vnímáš naše rozhořčení a zabíjíš naději anebo životy
našich nepřátel, kteří nás napadli anebo zranili.

Jsme tvoje děti, Vyšší moci. Amen.
Útok na hlavu České republiky  (Ivan Ducar)
18.10.15 14:40
Hradní mluvčí Ovčáček diskutoval s kavárníky, ale už nemůže. Facebook mu zablokoval profil

parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hradni-mluvci-Ovcacek-diskutoval-s-kavarniky-ale-uz-nemuze-Facebook-mu-zablokoval-profil-404043
......................

Ve skutečnosti se jedná o útok na hlavu České republiky.

Řekl bych to stručně: ANO, nazrává čas na nový společenský převrat, vedený na ulicích, vedený silou, vedený v parlamentu a především společnými silami, jednotně. Profesor Klaus by měl svá jednání s parlamentními i neparlamentními stranami, hnutími a spolky urychlit, je třeba sjednotit vlnu roztříštěného odporu a setkat se a probrat možnosti kooperace především s Andrejem Babišem. Bez podpory tohoto muže se bude revolta odvíjet hodně ztuha.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky