Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Tajemný incident v Roswellu nebyl dosud objasněn: Mimozemšťané? Tajná zbraň testovaná Pentagonem? Vyráběli nacisté prototypy UFO u Prahy? Chystá se obří mystifikace?

Tajemný incident v Roswellu nebyl dosud objasněn: Mimozemšťané? Tajná zbraň testovaná Pentagonem? Vyráběli nacisté prototypy UFO u Prahy? Chystá se obří mystifikace?

se zamýšlí při dnešním výročí zveřejnění „roswellského incidentu“ nad jeho možnými příčinami i pozadím celé ufologické horečky, jejímž potenciálním překvapivým vyústěním v podobě obří mystifikace se budeme zabývat v dalších dnech

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Mimozemšťané nebo naši vyspělí předkové?  (Ivan Ducar)
10.07.15 12:44
Protože jsem UFO v osmnácti letech na vlastní oči viděl a půl minuty v klidu pozoroval, vždy se těším na každý další, nepatrně hysterický článek o „mimozemšťanech“ :) Rád bych jen připomenul, že UFO je z definice neidentifikovaný létající předmět, nikoliv apriori vesmírná loď plná zelených imigrantů.

Trochu jsem počítal na prstech a hledal na časové přímce, kam by se vlezla éra našich vyspělých pozemských předků, kteří se dostali na nepředstavitelně vysokou technologickou úroveň, adaptovali smyslové vnímání pro podmínky ve vícerozměrném prostoru (nás to čeká taky) a přenastavili kvantové parametry elementárních částic svých tělesných schránek a harampádí, které potřebují pro zvelebování životního prostředí ve vyšší dimenzi.

Původní obyvatelé planety Země, prapozemšťané (ve zkratce PP), tady s námi dodnes pochopitelně žijí a provozují své biologické experimenty s lidským pokolením, které pro zábavu šlechtí v 3D laboratorní kleci (na povrchu trojrozměrné koule), se zaměřením na rekombinaci DNA dvou základních lidských endemitů. Je to podobné jako při šachové hře – dva světoví hráči proti sobě postrkují černé a bílé figurky.

Prapozemšťané experimentují s opičí farmou, která si po tisíciletí předává historky o bozích a mimozemšťanech, aniž by si položila jednu jedinou základní otázku a pokusila se najít odpověď: Kam se poděli ti lidé, co zničili Atlantidu, postavili Stonehenge a egyptské pyramidy, kteří rozlámali Pangeu na kontinenty, vyhubili dinosaury, občas zmrazili většinu povrchu zeměkoule a na naší planetě strávili tisíce let stejně, jako ten čas zde budeme trávit i my, než budeme schopni postoupit (z ergonomických důvodů) do vyšší dimenze za svými stvořiteli, pardon genetickými inženýry? Kam se poděli ti lidé, kteří až mnohem později po svém (zdánlivém) odchodu zázračně osvítili nebo inspirovali k přelomovým myšlenkám Newtona, Descarta, Einsteina, Ramanujana, Goedela, Teslu, Michelangela, daVinciho, Archimeda nebo Bohuslava Sobotku? Hraje v tom nutně roli nějaká hypotetická Akáša, kosmická studnice všech vědomostí, nebo někteří tito nevšedně nadaní „pokusní králíci“ obdrželi pipetami genetickou výbavu, jejíž určité součásti se po mnoha a mnoha generacích opět náhodně aktivovaly?

Odpověď zní: Nepoděli se nikam, jsou tady pořád s námi a EXPERIMENTUJÍ. Co jiného by asi tak mohli dělat pro svoji zábavu, když čas pro ně přestal existovat v symetrických proporcích. Spousta normální lidské zábavy se odměřuje pomocí času, jak ho vnímal Isaac Newton. Schválně se zamyslete. Rychlostí světla běhá pouze jediný černoch, ale ten se raději nepočítá.

Abych neodbíhal od tématu… UFO se zjevuje jen vybraným lidem, v jejichž těle je dočasně „kvantově vybuzen“ čtvrtý prostorový rozměr (prostorové rozměry – např. v řádu 3D – jsou vlastnosti hmoty, které určují okamžité vlastnosti elementárních částic, resp. jejich kvantové stavy, které prapozemšťané již dokáží řídit a manipulovat). K případnému kontaktu slušných lidí (jednotlivců nebo po skupinkách) s prapozemšťany tedy dochází inkognito ve vícerozměrném prostoru, zpravidla v bezprostřední blízkosti nic netušících mainstreamových novinářů.

PS: Pokud má někdo přece jen problém s řečičkami o vícerozměrných prostorech… vyběhněte ven na ulici, ukažte prstem do nebe a řekněte, kde je tím směrem konec. A přijďte poreferovat.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky