Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Letošní Bilderberg je pokračováním jednání G7: David Rockefeller tam oslaví sté narozeniny. Dostane jako dárek plán na Putinovu hlavu? Chystají nám otroctví - a my mlčíme

Letošní Bilderberg je pokračováním jednání G7: David Rockefeller tam oslaví sté narozeniny. Dostane jako dárek plán na Putinovu hlavu? Chystají nám otroctví - a my mlčíme

komentuje další veřejnosti nepřístupné setkání světových "elit" a představuje stoletého oslavence, který je spolu se svými soudruhy více než kdo jiný zodpovědný za neradostný stav světa

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Raději se bojte  (Ivan Ducar)
09.06.15 21:29
Nechť si oslaví dědoušek narozeniny, přeji mu to… když se nedávno holedbal se svým šestým transplantovaným srdcem, skoro bych mu položil otázku, zda má některé z nich z Ukrajiny nebo Srbska. Tomuhle člověku už nedokáže ublížit jiný člověk, jeho tortura proběhne mnohem spirituálnějším způsobem, kterému se nevyrovnají ani atomové zbraně.

V osmnácti letech jsem viděl o samotě na terase v Beskydech nad obzorem zvláštní světelný úkaz, jasně zářící bod na čisté noční obloze se pohyboval po zvláštní trajektorii, včetně pravoúhlých zatáček, rychlostí, která zarážela. Pak se rozdělil a po přímých čarách zmizel dvěma různými směry. V duši jsem měl klid a mír, ani nikdy později jsem si na to nevzpoměl se zvláštními pocity rozrušení.

Potkal jsem v životě ženu, která mě v Motolské nemocnici, v „zakristii“ na urologickém operačním sále, anesteziologickou sestru, při terapii migrény, kterou jsem často trpěl, terapií, o kterou jsem ji požádal, protože ji předcházela určitá pověst z řad vlivných lékařů, složila na zem rukama, aniž by se mne dotkla. A pak to napravila. Seance trvala se vším všudy asi dvacet vteřin.

Na vojně jsem poznal kamaráda, který mě cestou vlakem obkreslil rukama a označil všechny jizvy a problémy se žlučníkem. Byl v klidu, nechoval se jako superman. Bylo mu to v podstatě jedno. To klidné chování bylo zásadní pro popis situace.

Těch zvláštních zážitků je víc (je jich víc! a nebudu zahlcovat), párkrát vypadly jističe při silném rozrušení, dvakrát jsem záhy předem označil číslo, které padlo při losování v tevizním přenosu, existují svědci a jejich zaražené pohledy. Gaussova křivka nebo energie myšlenky, která neodhaduje, ale vytváří budoucí realitu?

A pak je tady ta nejděsivější zkušenost – když vznikne křivda a v exaltovaném (silně naštvaném) stavu padne odsudek, umírají lidé. Těžko říct, podle jakého klíče, ale všechny jsem osobně nebo nepřímo znal a stalo se, abych tak řekl – brzy.

Takové zvláštní eventy se týkají všech lidí, jen si to někteří neuvědomují a nehledají možné souvislosti, je to příliš šílené a jen někdo dokáže zbystřit pozornost, ten, kdo něco podobného prostě zažil.

A Vy, pane Rothschilde, si dávejte pozor, máte odpovědnost i za své blízké, se kterými jste osobně provázán a spoután. Jsou věci mezi nebem a zemí, které nevysvětlí ani víra, ani věda, ani esoterika. Protože „něco zásadního“ lze pravděpodobně podniknout proti Komukoliv, kdo se pokládá za falešného Boha. Nevím to samozřejmě jistě, ale mám několik nezpochybnitelných osobních důvodů, proč tomu PROSTĚ JEN VĚŘIT.

Ty kdož chceš, můžeš se vysmívat, ale ze mě blázna neuděláš, mám silné ego, byl jsem při tom a viděl jsem a slyšel jsem a vnímal jsem při plném zapojení smyslů a intelektu. A změnilo to moje pozdější chápání čehokoliv. Nám konsternovaným stačí, abychom se jen propojili, a začnou se dít věci. Všichni obyčejní lidé to vědí. Všichni. Jen čekají, co se stane, až někdo zavelí. Bojte se, raději se bojte.
RE: Raději se bojte  (Ivan Ducar)
09.06.15 21:50
Jen dodatek: Rothschilde jako Rockefellere, to je jedno a totéž.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky