Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Uvítací výbory jedou na plné obrátky: „Nic neorganizujeme,“ dušuje se herec-ministr. Lidé se zvedají z pohovek a protestují. Katastrofa pravice. Zkáze opět o krok blíž?

Uvítací výbory jedou na plné obrátky: „Nic neorganizujeme,“ dušuje se herec-ministr. Lidé se zvedají z pohovek a protestují. Katastrofa pravice. Zkáze opět o krok blíž?

komentuje široké přípravy na uvítání amerických vojsk na našem území a zjišťuje, že dělící čára mezi těmi, kdo válku chtějí, a těmi, kdo proti ní protestují, už není tak jasná, jako ještě nedávno

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Kdo všechno je Miloš Zeman „na tři“?  (Ivan Ducar)
25.03.15 22:01
„Americký konvoj není okupační armáda, řekl v Liberci prezident Zeman“

Americká vláda, resp. její armáda jako leader NATO, porušila po rozpadu Sovětského svazu, vojenského paktu Varšavské smlouvy a po sjednocení Německa na základě souhlasu Michaila Gorbačova mírové dohody a započala postupnou OKUPACI demilitarizovaného pásma vytvářením svých dalších nepovolených vojenských základen, kterými záměrně ohrožuje národní bezpečnost jiné světové velmoci.

Americký konvoj JE okupační armáda.
...........................

„Zeman: Odpůrci konvoje jsou antiameričtí blázni“

Jistě… a Peroutka je Hitlerův obdivovatel. A český prezident je Žid. A zajímalo by mne, zda pronese Miloš Zeman v Moskvě při uctění památky padlých sovětských vojáků během II. světové války něco podobného, jako při svém nedávném projevu v USA, za který sklidil „bouřlivý potlesk“, mělo by to být taky na tři písmena, Pane prezidente.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky