Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Vojska USA už jsou na Ukrajině. Nulandová vyhrožuje Lavrovovi: Ujelo jí, kdo nyní v Americe vládne. Rozpory v NATO sílí. I německá vláda už mluví o amerických lžích

Vojska USA už jsou na Ukrajině. Nulandová vyhrožuje Lavrovovi: Ujelo jí, kdo nyní v Americe vládne. Rozpory v NATO sílí. I německá vláda už mluví o amerických lžích

se zamýšlí nad gradující mezinárodní krizí, kterou charakterizuje nervozita Washingtonu, obavy některých evropských vlád ze „zbytečné“ války s Ruskem a lži jak opsané od pražské kavárny

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Proč za americké „muže“ telefonují ženy?  (Ivan Ducar)
11.03.15 16:30
Bylo by dobré přestat dehonestovat spodní americký lid, v případě iniciátorů vojenských a koloniálních agresí po celém světě za posledních 200 let se nejedná o černochy z Fergusonu nebo nestory amerického průmyslu z dob prvopočátků průmyslové revoluce (jako byl například Henry Ford, jako je dnes lingvista a filosof Noam Chomsky a stovky dalších amerických velikánů společenského cvrkotu), jedná se o americké Židy – a znovu a znovu chci připomenout, že se nejedná o Aramejce, Aškenázy, nebo ty evropské a asijské Chazary - židovská etnika je třeba důsledně rozlišovat! – kteří ovládají mezinárodní lichvu (MMF, ECB), petrodolary a svoje továrny na smrt: Vojensko-průmyslový komplex. Protože skutečné hodnoty dokáží vytvářet jen lidé dobré vůle (včetně ekonomů a právníků!), kteří se nebojí pracovat, mít svědomí a snít o lepším světě, od řemeslníků až po vědecké kapacity.

Nejmodernější ruské tanky, stíhačky, raketová technika a sofistikované taktické systémy, tzn. pouze konvenční zbraně bez apriori jaderné útočné síly, jsou na špici v technologickém vývoji (o utajovaných zbraních nikdo nic neví, na českém netu o nich spekuluje pouze mediální veverka rozhoďnožka Radek John a jeho oblíbený magazín Security). Americký jestřáb roztahuje křídla nad huňatým kožichem ruského medvěda – to jsou jen MMIKRY, které v přírodě zvládají i obyčejní ptáci nebo kdejaký členovec nebo hmyz.

Kdy se v historii vlastně Američané nebo Izrael vojensky postavili rovnocennému soupeři? Indiány s oštěpy, luky a šípy, vybili kvéry a děly vyzbrojení kriminálníci, které na americký kontinent vyvezli do exilu ze Starého světa nebo Austrálie, válku Severu proti Jihu vedli obyčejní dělníci proti ještě obyčejnějším farmářům. Ve Vietnamu, Koreji nebo v Afghánistánu – a obecně všude – se „stateční američtí válečníci“ vrhali na polonahé domorodce, vyzbrojené kalašnikovy a metodami partyzánského způsobu boje. Mossad vždy napadal své strategické cíle pouze ze zálohy, tzn. zákeřně, formou kontra-teroristických útoků, ve II. světové válce nacisty zahnali od Stalingradu k ústupu Rusové, než se spojenci vylodili v Normandii a otevřeli západní frontu; na Hirošimu a Nagasaki svrhli yankees atomovou bombu, kterou vymysleli němečtí géniové a ti by záhy raději spáchali sebevraždu, když zjistili, komu jejich know-how ve skutečnosti posloužilo. A dnes se „Janečkovi“ zlojedi pokoušejí přepisovat v médiích, vlastněných anebo přes neziskovky financovaných mezinárodním židovstvem, dějiny!

Dohledatelné dějiny lidstva, postavené na tvořivosti a pokroku, trvají celá tisíciletí, srovnejte si v hlavě, Vy jestřábi, proti čemu dvě tisíciletí let stojíte – proti křesťanské a muslimské civilizaci, proti lidem dobré vůle nebo lidem pevných morálních zásad (a žádné ISIL). Jsme v absolutní převaze, vzpoměňte si, jak často, nebo spíš pravidelně, jste byli decimováni, vybíjeni, a bědovali nad svojí chronickou chamtivostí. Na tom nic nezmění Vaše současná vylhaná propaganda, ani Vaše FED tiskárny, ani Vaše touha po Novém světovém řádu (co to vlastně doprdele je??).

Shalom v lepších časech. My Vaši historii známe popravdě, měli byste se smířit s vlastním osudem, protože Vaše kroky byly zatím téměř vždy osudné, sebevražedné, naposledy před círka sto lety – a nemám na mysli Hitlera, jedná se o Vašeho bratra Uljanova a první „barevnou revoluci“, která skončila fiaskem nástupem Michaila Gorbačova.
..............................................

"Vím, že slitování ani nerozdáváš, chráníš jen nás, vyvolené… a ty konáš z vlastní vůle, vnímáš naše rozhořčení a zabíjíš naději anebo životy našich nepřátel, kteří nás napadli anebo zranili.“ … Věřím a začal jsem se svým vlastním způsobem modlit.
RE: Proč za americké „muže“ telefonují ženy?  (Ivan Ducar)
28.03.15 21:54
Hm… zdá se, že bývalý člen administrativy prezidenta Reagana, Paul Craig Roberts, to vidí podobně a zapadnul by do Protiproudu :) Originál citace publikoval na svých webových stránkách 25. března 2015.
.......................

„Když mi bylo 14 let, tak vypukla korejská válka. Očekávali jsme, že opět zvítězíme. Generál MacArthur a politici ve Washingtonu ovšem přehlédli, že Čína se Sovětským svazem nehodlají vítězství Spojených států připustit za žádnou cenu," vzpomíná Roberts.

„Nakonec se do války vložila Čína a uštědřila nám ponižující porážku. Další neslavný výsledek americké armády přišel ve Vietnamu, kde bylo 500 000 našich vojáků poraženo partyzánskou armádou z třetího světa. Dalším fatálním neúspěchům jsme čelili v Afghánistánu a Iráku. Po 14 letech zabíjení Tálibán ovládá většinu země. Islámští fanatici si na území Sýrie a Iráku vytvořili svůj Islámský stát. Situace na Blízkém východě spěje k dalšímu průšvihu. Přesto si šílení vládci ve Washingtonu stále myslí, že Spojené státy představují jedinou supervelmoc, se kterou se žádná jiná země nemůže poměřovat. Naše arogance a ignorance nás přivedla do konfliktu s Ruskem a Čínou, z nichž oba dva můžou Ameriku zničit jedním zmačknutím knoflíku,“ obává se Roberts.

„Expert Andrew Cockburn zcela správně konstatoval, že americká armáda již není schopna úspěšně vést konvenční válku. Jakákoli armáda amerických sil či NATO, kterou pošleme do Ruska, bude bezpochyby zničena téměř okamžitě. Washington se ovšem stále nemůže vyrovnat se ztrátou své prestiže a usiluje o jaderný konflikt. Život na Zemi tak skončí,“ píše Roberts a tvrdí, že Washington představuje největší hrozbu pro život na Zemi. „Washington je větší hrozba než globální oteplování, vyčerpání vodních zdrojů či celosvětová chudoba. Pokud se Washington nezhroutí jak domeček z karet, život na Zemi je vážně ohrožen. Spojené státy jsou skutečně největším zlem, jakému svět kdy čelil,“ uzavírá Roberts razantně svůj komentář.

.......................
parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Spojene-staty-jsou-nejvetsim-zlem-jakemu-svet-kdy-celil-To-nenapsal-nikdo-z-Moskvy-ale-veteran-z-Bileho-domu-368280
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky