Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Další podivný atentát: Sakrální oběť? Selhala rozbuška pro „moskevský Majdan?“ Vražda ze žárlivosti? Tři milióny za informace. Nevydělá však ve skutečnosti Michail Chodorkovský?

Další podivný atentát: Sakrální oběť? Selhala rozbuška pro „moskevský Majdan?“ Vražda ze žárlivosti? Tři milióny za informace. Nevydělá však ve skutečnosti Michail Chodorkovský?

komentuje první spekulace o vraždě, která možná měla spustit „povstání proti Vladimíru Putinovi“, a přináší zasvěcenou úvahu Michaila Budaragina, který narozdíl od pražských „expertů“ na Rusko souvislostem „podivného atentátu“ rozumí

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Několik vět  (Ivan Ducar)
02.03.15 20:53
To děvče zřejmě bylo „vodičem“. Kdyby pietní průvod neskončil díky zinscenované popravě u kremelských zdí, pro západní reportéry by bylo mnohem těžší vytvořit ve svých záběrech „iluzi Moskvy“, jako to museli „lepit ve střižně“ při pseudopochodu za oběti Charlie Hebdo v Paříži při pochodu vládců po prázdném bulváru. Záběry z reportáží jsem doposud neviděl, ale předpokládám, že prostřih na typické dominanty Moskvy tam chybět nebudou.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky