Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Brodská tragédie: Hnusná mediální finta. Vláda chce zneužít masakru. Osm mrtvých bez jediného výstřelu. Jsme v seznamech. Proč slušným lidem sebrat zbraně?

Brodská tragédie: Hnusná mediální finta. Vláda chce zneužít masakru. Osm mrtvých bez jediného výstřelu. Jsme v seznamech. Proč slušným lidem sebrat zbraně?

se zamýšlí nad jedním aspektem masakru v Uherském Brodě, který chtějí zneužít všichni, kdo se bojí vlastních občanů – vláda i média

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Chci slyšet pravdivý příběh „vyšinutého muže“  (Ivan Ducar)
25.02.15 20:31
„… může jít o neklamnou známku toho, že se přibližuje doba, kdy ty zbraně možná budeme velice potřebovat.“

Vynikající a odvážná reakce na aktuální téma, pane Vylíčile. Trochu problém je v tom, že jsem dodnes neslyšel osobní příběh onoho „vyšinutého člověka“. Samozřejmě, že se dopustil zločinu, ale to bychom se mohli vrátit a otevřít znovu kontroverzní kauzu bratří Mašínů. Byli to vyšinutí lidé, nebo v posledním pudu sebezáchovy jednali na krev a z přesvědčení? Uherskobrodský muž obrátil zbraň i proti sobě, na rozdíl od bratří Mašínů a já mám nepotlačitelné nutkání prohlásit, že vyšinutí lidé proti sobě zbraň neobracejí, jsou to srabi. Vzrůstá počet sebevražd ze sociálních důvodů, z důvodů bankrotů a obecně neřešitelných, definitivně ztracených životních situací. Kdo nám poví objektivní příběh „vyšinutého muže“ z Uherskobrodska? Tak trochu komplementárně s oficiálním stanoviskem odpovědných činitelů ve vládě nebo mainstreamových médií? Netvrdím, že se dozvíme něco překvapivě klíčového pro celou kauzu. Ale předem vyloučit to nelze. Chlapi po hospodách tvrdí, že v Česku nepořebujeme islamisty, stačí vydat zbrojní pas labilním důchodcům. Podle mne může být problém složitější, jako téměř vždy, když se jedná o extrémní projevy asociálního jednání. Každopádně se jedná o zločin, stejně jako v případě bratří Mašínů. Dědek ztratil rozum a jednal bez mozku. Řekl si: Po mně potopa. Nebo tak nějak. Idiot.

PS: V Česku neexistuje volný prodej zbraní bez zbrojního průkazu, jako v USA. To je podstatný rozdíl. A taky nelze ze zákona zastřelit kohokoliv, kdo vstoupí na cizí pozemek, bez výstrahy, jako v USA. Nebo o tom lidé v Česku neví?

PSS: Japonská mafie, řekněme Yakuza, je jedna z nejbrutálnějších na světě, a zanáší své zvyklosti do celého světa, resp. především do USA, kde má své „obchodní“ zájmy. Kam se na ně hrabe ISIL nebo Al Capone. Měla by se k tomu vyjádřit i Slonková nebo Klvaňa :D :D
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky