Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Ukrajina v likvidaci: Tiše padla měna. Trampoty čtyřprocentní armády. Válka s Ruskem bude. "Zbohem, ukrajinšti synci." Z Ostravy do Užgorodu je to blíž, než do Plzně

Ukrajina v likvidaci: Tiše padla měna. Trampoty čtyřprocentní armády. Válka s Ruskem bude.

přináší reportáž ze státu, který kvůli mocenským hrátkám Západu státem opět být přestal – ačkoli se nám „aparátčíci“ v našich médiích snaží tvrdit opak

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Dezertovat před odvodem? Proč?  (Ivan Ducar)
18.02.15 13:24
„Takže dezerteři se tu možu ztratit. Jinak je to o držku. Policija zastavuje na kontrolnich stanovišťach auta a porovnava jmena cestujicich se seznamy povolanych. Kdo převezme povolavak, je ztraceny. Musi nastupit do valky, nebo do kriminalu.“

Kde je napsáno, že vstupem do ukrajinské armády bych musel „střilat jine mlade synky“? Kdybych já chtěl naštvat Porošenka, tak do kyjevské armády schválně vlezu, při první příležitosti strhám výložky, vytáhnu zásobníky do ruky nad hlavu, otočím hlavně tanku proti směru jízdy a přejdu na druhou stranu. V civilu by mě jako odvedeného zběha mohli zastřelit neozbrojeného třeba v autobuse, nebo na čáře s Ruskem. Jako dezertující voják bych měl čím střílet i já. Bylo by to na férovku a byl bych „ztraceny“ padesát na padesát.
Stovky ukrajinských vojáků přešly na stranu DLR :)  (Ivan Ducar)
22.06.15 17:06
Generálmajor Alexandr Kolomijec (vojenský zběh ukrajinské armády):
„Za dobu tak zvané antiteroristické operace (ATO) přešly na stranu DLR stovky vojáků a důstojníků, kteří teď brání hranice DLR. Když byla ATO zahájena, začali lidé hromadně přecházet na stranu DRL, aby bránili své domy, rodiny. Většina z těch, kdo přešel na stranu DLR, pochází odtud, z Donbasu. Tito důstojníci teď se zbraní v ruce brání své rodiny, své domy."
......................................
cz.sputniknews.com/svet/20150622/586341.html
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky