Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Trans-nadčlověk a post-lidé: Čipování lidských bytostí je skutečností. Znamení šelmy z Apokalypsy? Další patro Babylónské věže: Vědí google brýle, co je láska?

Trans-nadčlověk a post-lidé: Čipování lidských bytostí je skutečností. Znamení šelmy z Apokalypsy? Další patro Babylónské věže: Vědí google brýle, co je láska?

si všímá netušených důsledků, skrytých pod jednou „bezvýznamnou“ zprávičkou, která dost možná definitivně otevírá brány cesty lidstva do „žaláře nejtemnějšího“

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Čibrip čip čip, hopáá…  (Ivan Ducar)
12.02.15 12:31
Zajímavý článek, jen si říkám, jaký je vlastně rozdíl mezi čipem voperovaným pod kůži a chytrým telefonem „přirostlým do dlaně“?

Možná by se k těm voperovaným čipům mohl v lékárně prodávat i nějaký amoled display s bluetooth přenosem dat jako externí zobrazovací jednotka. Ale to bude asi výhodnější zakoupit nějaký apartní dotykáč – co kdyby chtěl člověk změnit operatéra, pardon operátora?

PS: Dokázaly by ty čipy taky splachovat na toaletě? Když jsem před dvaceti lety v Rakousku poprvé narazil na fotobuňku u pisoáru, na chvíli jsem ztuhnul jako ježek a zatajil dech, hlavou mi proletěl celý můj život :)
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky