Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Referendum na Slovensku: Úspěch i katastrofa. Přes devadesát procent hlasujících řeklo jasné ANO. Jediný typ voleb, které při nízké účasti neplatí. Což to rozšířit na všechny volby?

Referendum na Slovensku: Úspěch i katastrofa. Přes devadesát procent hlasujících řeklo jasné ANO. Jediný typ voleb, které při nízké účasti neplatí. Což to rozšířit na všechny volby?

se zamýšlí nad výsledky slovenského referenda, které sice obránci rodiny vyhráli, ale není jim to nic platné, protože systém je nastaven tak, aby lidové hlasování nemohlo nic změnit.

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Taky si zahlasuji a vyložím důvody  (Ivan Ducar)
09.02.15 10:08
Omlouvám se jemným lidem, bude to místy nepatrně tvrdší povídání, tzv. žertovná koláž.

1. Súhlasíte s tým, aby sa manželstvom nemohlo nazývať žiadne iné spolužitie osôb okrem zväzku medzi jedným mužom a jednou ženou?

• ANO, protože křesťanské manželství je sportovní disiplína pro smíšené páry a bylo by urážkou například ryze mužského nebo ryze ženského sportu, pokud by třeba v NHL byla vypsána kvóta na určitý počet žen v první pětce :D (4%?). Na NHL si nelze hrát, to je vážná věc (skoro jako víra), kde se uplatní podle zavedených obyčejů jen „vyvolení lidé“. Manželství a rodina jsou něco podobného jako NHL – taky se jedná o dramatické korporace (od apokalypsy po nirvánu), v němž obstojí podle ustálených zvyklostí a podle tisíciletých pravidel hry zvané život jen „vyvolení lidé“… kdejaký gay nebo lesba si nemohou hrát na manželství jen proto, aby si nepřipadali jako méněcenní fanoušci náboženství. Pro gaye a lesby by se měly v kostelech zřídit ochozy, kam by chodili fandit při svatebních obřadech heterosexuálních párů. Fanoušci v NHL také nemohou vlézt na led a přidat se k Jágrovi, tak si koupí alespoň dresy se šedesát osmičkou a chodí troubit na vuvuzely a řvát na tribuny. Buzíkům (jedná se původně o korektní severoitalský výraz s latinskými kořeny, který do Česka doputoval přes Německo a značí: buzarada – sodomita) a lesbám by měla být nabídnuta možnost navlíknout si svatební šaty a chodit řvát a troubit na ochozy do kostela při svatebních obřadech. Manželství a výchovu cizích dětí za druh zábavy evidentně považují.

2. Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám osôb rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie (adopcia) detí a ich následná výchova?

• ANO, protože jsem ve svém profesním životě narazil na několik gayů a leseb v zodpovědných funkcích a zjistil jsem, že se jedná bezprecedentně o bezcharakterní deprivanty, jaké si člověk dokáže jen představit, jakmile tito duševně anomální lidé získají moc rozhodovat o osudech svých heterosexuálních spoluobčanů. Za to však sexuální deprivanti nemohou, jejich charaktery, vztah ke společnosti a chování byly poničeny při dospívání, kdy se museli vyrovnávat se svým rozhodnutím chovat se jako gayové nebo lesby (homosexualita není vrozená, je to otázka vědomého rozhodnutí, ke kterému je možné člověka i zmanipulovat, např. agresívní sexuální výchovou v příliš mladém věku). Konkurzy na pracovní pozice často homosexuálové v řídících pozicích vypisují jen proto, aby si obstarali „čerstvé maso“ pro své sexuální choutky, nebo aby obstarali čerstvé maso pro své homosexuální nadřízené, čímž se jim zavděčují a posilují své vlastní pozice ve firemní hierarchii. Myslím to vážně, nejednou jsem zažil ve státním i soukromém sektoru. Homosexuální lobbismus je společenská realita, nikoliv paranoidní představa. Nehodlám nikoho urážet, ale nebudu ani lhát.

3. Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovat účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samé nesúhlasia s obsahom vyučovania?

• NE, děti nemají ponětí o tom, co chtějí a co je pro ně dobré, nemají nárok o sobě rozhodovat, dokud nejsou plnoleté. Toto právo mají jen učitelé nebo rodiče. Otázka zahrnovala i vlastní vůli dětí. Proto nesouhlasím.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky