Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Doktor Rath: Jak uvařit žábu, aniž si toho všimne. Rozvrat systému podle známé metody. Nové náboženství. Zaorálkové pochopili, proto žijí. Kdo u nás vládne?

Doktor Rath: Jak uvařit žábu, aniž si toho všimne. Rozvrat systému podle známé metody. Nové náboženství. Zaorálkové pochopili, proto žijí. Kdo u nás vládne?

poskytl Protiproudu úvahu, v níž s odstupem nahlíží nejen svůj případ, ale všímá si řady souvislostí, které potvrzují aplikaci známého „žabího“ pokusu na naši společnost

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Dvě připomínky  (Ivan Ducar)
03.01.15 00:26
1.) Ne, nejedná se o konspirační teorie, jedná se o generační výměnu, pane doktore. Ten největší díl svinstva a podrazů si dělají lidé, obyčejní nebo privilegovanější, sami mezi sebou, nejedná se o práci nejvyšších vrstev. Na manažerské nebo různě významné společenské vůdčí pozice dorostly mladší generace, které nemohou soutěžit se zkušenějšími lidmi, nicméně potřebují převzít jejich sociální pozice a materiální výhody. Jedná se o latentní válku, už nikoliv jen názorový střet dospělé mladší generace vůči zkušeným vyhraněným individualitám, je to boj vedený skutečnými zbraněmi, které dokážou ublížit nebo i zabít lidský osud. Čest charakterním výjimkám. Tohle téma někdy jindy.

2.) Reagan prohlásil, že neexistuje levice a pravice, jen „nahoru a dolů“. Dnes platí, že nadnárodní korporace po ukončení studené války vytvořily a dokonaly své vlastní mocenské paralelní struktury a oficiální státní útvary udržují už jen jako formu oplocení davu. Svébytné národy se transformují na obyčejné lidské davy (odrůdy), ze kterých jsou odstraňovány individuality stejně jako plevel na poli. Jenže nic nejde tak hladce, „žádný plán nikdy nevyjde“ (napoprvé nebo dokonale), jak onehdy pravil šéfredaktor Protiproudu, pan Petr Hájek.

Tohle jsou jen střepiny poznámek na okraji problémů, o kterých se zmiňujete.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky