Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Zpráva očitého svědka: Cestující z letu MH 17 byli mrtví dávno před sestřelením u Doněcka. S teorií o „fingovaných mrtvolách“ přišel už Strelkov. Neblížíme se náhodou i k odpovědi na záhadu letu MH 370?

Zpráva očitého svědka: Cestující z letu MH 17 byli mrtví dávno před sestřelením u Doněcka. S teorií o „fingovaných mrtvolách“ přišel už Strelkov. Neblížíme se náhodou i k odpovědi na záhadu letu MH 370?

si v souvislosti s nově zveřejněnými dokumenty o pádu malajského letadla klade znepokojivé otázky, které vrhají úplně nové světlo na možnou „přípravu“ ukrajinské krize

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
základní otázka  (Petr Král)
09.09.14 01:06
Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše? Nejúčinnější lži jsou ty s maximálním podílem pravdy, jak určitě ví i každý lhář amatér. Nač riskovat odhalení šachováním s letadly, mrtvými těly, příbuznými, piloty–sebevrahy atd., když můžu prostě obětovat pár pěšáků? Nebo je důvod mít dojem, že by se případní iniciátoři pádu letadla žinýrovali zabít pár dalších cizích lidí?
otázky  (Petr Hlaváč)
04.09.14 14:29
Když je tam nafoceno kde co, jsou na prokázání tvrzení o absenci evropských obětí (bělochů, neasiatů) nafoceny detaily obličejů nalezených těl?
Oběti z jednoho "dosud nenalezeného" letadla se dle předkládané teorie mohly - napajcované formalínem - nacpat do jiného stroje, určeného k sestřelu. Kam se ale poděli cestující, pro které truchlí celé Holandsko (a nejen ono)? Máte na to někdo názor, informace či vnuknutí? Dává to smysl?
Díky
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky