Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: „Tajná“ gesta i veřejné postoje: Budou čeští svobodní zednáři a jejich „výkonné paže“ ve volbách opět dominovat? I Svobodní se již dali „přesvědčit“. Je u nás vůbec koho volit?

„Tajná“ gesta i veřejné postoje: Budou čeští svobodní zednáři a jejich „výkonné paže“ ve volbách opět dominovat? I Svobodní se již dali „přesvědčit“. Je u nás vůbec koho volit?

přemítá nejen nad vlivem tajných spolků ve volbách do evropského parlamentu, ale především nad zužujícím se volebním prostorem pro vědomé odpůrce Nového světového řádu

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
:-(  (Jakub Moravčík)
21.05.14 21:46
Dobrý den, pane Hájku a redakce Protiproudu.

V nadcházejících volbách budu volit NE Bruselu, kterým jsem i aktivně pomáhal v kampani (dokonce i přímo dnes), což mohou důvěryhodní lidé dosvědčit. Jsem také čtenářem Protiproudu a pravidelně měsíčně přispívám na jeho provoz malou částkou, čehož doklad je to, že jsem schopen napsat tento komentář, což dosud nebylo možné - asi se už zprovoznil zlatý klub. A nepřestanu přispívat ani teď, po přečtení jednoho z nejslabších článků, co na PP kdy vyšel. Omlouvám se, že budu možná malinko příkrý, ale to jen kvůli tomu, aby vyniklo jádro toho co chci vyjádřit.

Zednáře nyní vynechávám. Co mne ovšem mrzí je to, jak se v Protiproudu a i NE Bruselu před časem spustila navážecí kampaň do Svobodných. Já sice jako člověk nemající facebookový účet a další dostupné zdroje nejsem jistě o všem dostatečně informován a tak se mohu v lecčems plést, ovšem podklady kritiky Svobodných se mi zdají DOST slabé. Nevím, proč máte zapotřebí zapojovat se do stylu negativních kampaní. TOP09 samozřejmě považuji za jasného škůdce naší země, ovšem když měli po svém vzniku svou první kampaň, musel jsem kvitovat, nakolik si to dobře pamatuju, že jejich kampaň nebyla založena na osočování konkurenčních stran. Jistě, možná tehdy ani neměli možnost dělat to jinak.

K těm Svobodným:
http://www.reformy.cz/zpravy/sedm-nejvetsich-absurdit-letosnich-eurovoleb/ (komentáře pod článkem)
http://www.reformy.cz/zpravy/svobodni-na-svem-planu-vystoupit-z-eu-nic-nemeni/
Domníváte se, že to co se tam píše, není pravda? Pak to prosím relevantními zdroji a odkazy dokažte. Bohužel, nedostatek odkazů na relevantní zdroje a literaturu je něco, co často nezdobí vaše články (v tomto směru budiž čest Erice Hájkové) a článků o zednářích a iluminátech se to týká na prvním místě. Nemyslím si, že by to zvyšovalo důvěryhodnost PP; naopak. Psal jsem to už jednou na váš redakční mail, ale nedostal jsem tehdy žádnou odpověď.

Pan Pokorný si bere na paškál pana Pajonka, ale zřejmě zapomněl, že pan Pajonk si dal s panem Hájkem osobní sraz a věci si vyříkal. Já samozřejmě nevím, co na dané schůzce bylo řečeno a jaký byl její výsledek, ale považuji takovou iniciativu pana Pajonka za zcela korektní a ve sporu PP vs Svobodní tím získal plus bod. Za korektní naopak nepovažuji způsob, jakým se pan Pokorný do Svobodných naváží. Se Svobodnými jistě s lecčíms nesouhlasím, včetně jejich liberálnímu postoji k homosexuálním svazkům, ale pokud si zaslouží kritiku, tak zcela jistě ne toho stylu, který se provozuje na PP.
Co se pak týče "luciferiánského pozdravu pana Macha", tak bych se upřímně vůbec nedivil, kdyby pan Mach tuto fotku umístil na fb schválně, aby si s pobavením vystřelil ze všech zednobijců. Pokud to tak opravdu je, pan Pokorný mu to sežral i s navijákem.

Jak jsem psal, budu volit NE Bruselu, ale pokud bych během následujících dvou dnů narazil na nějakého voliče Svobodných, nebudu mu jeho volbu vyvracet, k čemuž přispěl i způsob kritiky, jíž se jim zde na PP dostává a kterou NB plně přebírá.

Na závěr ještě jednu věc. Na alternativních serverech si často můžeme přečíst výroky o jejich čtenářích jako o těch, co přemýšlí a nenechají se mediálně manipulovat. To jistě může být v mnoha případech pravda, ovšem dochází zde k efektu, kdy se definicí "člověka, který přemýšlí", stává toto: "přemýšlí ten člověk, který čte ProtiProud, AC24 a podobné portály a souhlasí - takřka apriorně - se vším tím, co se tam píše". Kdo s tím nesouhlasí, je nejspíš mediálně zmanipulovaným pravdoláskařem. Dobře to ilustruje následující komentář pod zakázaným klipem NE Bruselu: "Úplně nejvíc žeru, jak si kdejaký šulda myslí, že když si přečte a uvěří kdejakému konspiračnímu blábolu, tak "otevřel oči" a ostatní zůstávají jen ovcemi. A co jste asi tak vy? Zajímalo by mě, jestli ty mizerně ozdrojované kraviny z AC24 nebo Svetkolemnas taky tak podrobujete kritické analýze, jak nevěříte "mainstreamovým" a "oficiálním" verzím. Jak už jsem psal níže - to, že posloucháte jiného baču, z vás nedělá o nic menší ovce." Já považuji existenci serverů jako ProtiProud nebo ac24 za důležitou, ovšem na komentáři výše vidím kus dobrého postřehu.

Na závěr tedy přeji ProtiProudu upřímně vše dobré, ovšem přeji mu taky následující: aby, pokud vám bude někdo psát nějaký nesouhlasný vzkaz - jako třeba já teď - se nemusel obávat toho, aby byl v odpovědi (nebo třeba v reakci ideově spřízněných známých) označen za, byť ze své strany nevědomě a nevinně, mediálně zmanipulovaného pravdoláskaře.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky