Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Ukrajinské drama vrcholí: Občanská válka jako na Balkáně? Pokojné rozdělení jako v Československu? A kdo vlastně jsou opoziční nacionalisté? Zajímavá výpověď též na videu

Ukrajinské drama vrcholí: Občanská válka jako na Balkáně? Pokojné rozdělení jako v Československu? A kdo vlastně jsou opoziční nacionalisté? Zajímavá výpověď též na videu

polemizuje s Václavem Dandou o podstatě ukrajinské krize a přináší některé jiné pohledy na pozadí současných dramatických událostí

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Rusko  (Jaroslav Kašpar)
28.01.14 23:19
Výzvu k opatrnosti před přehnanou adorací Ruska a V.V. Putina beru jako vhodnou připomínku, to určitě ano. Snadno by se mohla opakovat situace vystřízlivění, jakou zažili mnozí (a přiznám se, že včetně mne), když si dříve příliš idealizovali USA. Nicméně trošku se musím pana Dandy zastat, že na mne jeho článek nějak zvlášť přehnaně nepůsobil. Pokud bychom šli do podrobných detailů tak v článku pana Dandy samozřejmě najdeme výroky, které jsou již na hraně a lze o nich polemizovat. Nicméně vhledem k tomu, že mainstreamová média se pohybují v opačném informačním gardu a to nikoli na hraně, ale již ZA hranou, je velmi potřebné, aby toto alespoň někdo vyvažoval a já si myslím, že pan Danda to dělá docela korektně.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky