Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Boj za občanské svobody a tradiční křesťanské hodnoty: Bez společného postupu konzervativců a libertariánů se pravice nezvedne.

Boj za občanské svobody a tradiční křesťanské hodnoty: Bez společného postupu konzervativců a libertariánů se pravice nezvedne.

informuje o diskusním večeru s názvem „Hovory na pravici“, který v pořadatelství Akce D.O.S.T. otevřel zásadní téma nejen těchto dnů

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Výstižné, pěkná analýza SSO,  (Drahomír Rauš)
20.10.13 11:00
je vidět, že zástupci pravice vidí současný stav realisticky. Chtěl bych být trochu optimističtější ohledně tohoto vyjádření : " většina české veřejnosti požaduje po státu péči a faktické zbavení se vlastní odpovědnosti". Lidé jsou přizozeně pravicoví - i ateista si v srdci kousek boha uchovává ( citát Václav Durych). Levice musí uplácet ( dotace, dávky, příspěvky) a strašit . V posledních letech se s úplatky rozthl pytel, lidé se chovají tržně a čerpají. Většina si však uvědomuje ( myslím) , že to donekonečna nejde. Dokazují to hlasy pro strany, které se v minulosti označily za pravicové (v předchozích volbách 30-50%). Myslím, že tomu tak bude i nyní.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky